***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1336
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Helmuth on nii palju igal pool vingunud, ülbitsenud ja persevestina käitunud, et mõni ime, kui kogu laua suhtumine tema vastu on.

    väike taste:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    + ma ei leia praegu seda videot, kus Phil bettis HSP-s 3 tänavat 72-ga, aga teine mees ostis rida, ei uskunud Phili ja callis riveri second paariga maha, siis Phil ärples pärast, et ta unustas, et mängib amatööriga, kes ei oska muud vaadata kui oma kaarte.
    + pidev vingumine, kuidas diiler jagab talle sitasti jne jne

    funk dat man

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1337
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      ei tea.. ma usun siiski prosid kui nad ytlevad et oli slowroll.. eriti kui neid oli 3/6 lauas
      Selleks, et slowrollida, pead olema nutsiga viimane tegutseja. Ta on jobu muidugi, aga see polnud slowroll ja asi ants.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1338
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Selleks, et slowrollida, pead olema nutsiga viimane tegutseja. Ta on jobu muidugi, aga see polnud slowroll ja asi ants.
        pmt ei pea.
        slowroll= tead et callid aga ootad meelega et vastast rohkem närvi ajada vms.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1339
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Need 2 videot "You're an idiot", ma oleks küll nende vanade asemel hüdrotilti läinud kui hellmuth oleks seal mölisema hakanud jms, teises videos vana ikka ütles vastu kaa, ma ei oleks suutnud ennast vaos hoida kui neli korda ütleb idioot mulle lol :D

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1340
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            pmt ei pea.
            slowroll= tead et callid aga ootad meelega et vastast rohkem närvi ajada vms.

            esimesena on raskem callida.....

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #1341
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              pmt ei pea.
              slowroll= tead et callid aga ootad meelega et vastast rohkem närvi ajada vms.
              Vastane ei olnud all innis, peale phili actionit tuleb veel call või fold, mänguruumi kõvasti, no slowroll.

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #1342
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                Vastane ei olnud all innis, peale phili actionit tuleb veel call või fold, mänguruumi kõvasti, no slowroll.
                no aga see oli 100% teada et call+ mängja ise ytles et callib

                teoorias see jah slowroll ei olnud aga nende mängukoseptsioonis ja asjaolusid arvestades siiski oli minu arvates

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1343
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  ega see slowroll nüüd nii tappev asi ka ei ole peaks vaidlema hakkama.

                  imo väga hea on vastast lugeda kui ta just läks sinu nutsu vastu AI.

                  enda poolt blockivaid emotsioone ei tule jne.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #1344
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    ei no kui mängija ütles, et callib, siis oli muidugi slowroll,

                    Sass, ma ütlen, et saadan su pangakontole 50 miljonit

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #1345
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Unreal mis teksti siit tuleb mõne poolt :D nimesid ei nimeta, kui tihti on Sul/Teil pokkeris nii olnu, et küsid vastaselt, et kui all in lähed, kas ta callib ja ta ütleb jah, aga siis foldib? Nihhuijaa, naljamehed

                      //Tuule näide on ideaalne

                      //Slowroll

                      1.

                      Verb

                      To show down one's cards in a manner that allows another player to believe momentarily that they have won, such as pausing before revealing them or revealing them one at a time.
                      Last edited by Rigged; 10.06.10, 15:21.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1346
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Ma olen nõus, et see polnud slowroll. Samas ma ei süüdista kellegi käitumist lauas, arvestades Helmuthi enda käitumist viimase 7-8 aasta jooksul.

                        If you're a prick, you deserve to be treated like a prick.

                        Cry baby, cry.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1347
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          no on ikka vahe kyll kas mõni mees sealt lauast ytleb et callib kindlalt või mingi Tuul siin midagi seletab... obv tuule juttu tõsiselt ei võta aga miks peaks sellise staatusega vend seal valetama hakkama... see oleks imo eriti leim nali ikka" ofc i call " siis mees pushib " HAHAHAH I FOLD HAHAHAH so funny" for reals

                          Comment

                          • karel111
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 27

                            #1348
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            teema võis selles olla, et üks asi on see mida videos näidatakse, aga teine asi on see, mis näitamata jäeti, selles situatsioonis võis olla palju sellist, mis välja jäeti.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1349
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Keegi mõnda head järve/jõge oskaks soovitada, kuhu sõpradega paariks päevaks telkima minna ja kus ka kala oleks :). Eelm. aasta sai Kuremaa järve ääres käidud, aga tookord kummarit polnud, siis kaldast oli suht mõttetu püüda spinnaga. Seekord võtaks muidugi kummari kaasa, aga nii suure järve äärde vast minna ei tahaks.

                              Comment

                              • imthcplant
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #1350
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Keegi mõnda head järve/jõge oskaks soovitada, kuhu sõpradega paariks päevaks telkima minna ja kus ka kala oleks :). Eelm. aasta sai Kuremaa järve ääres käidud, aga tookord kummarit polnud, siis kaldast oli suht mõttetu püüda spinnaga. Seekord võtaks muidugi kummari kaasa, aga nii suure järve äärde vast minna ei tahaks.
                                NJaa endalgi selline idee tiirleb peas edasi tagasi... Aga ega ei tea ka mõnda üüber nuts kohta... Muidugi tahaks mingit mõnusat kohakest kus saaks ka muid tegevusi teha kui aind telk ja kalapüük....

                                Aga oiiiiii seda kohalike sääskede rõõmu kui te sinna saabute...ü

                                Comment

                                Working...