***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1036
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=155&

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #1037
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      danke

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1038
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Ma ei saa üldse aru, kuidas on olemas selliseid inimesi, kes sääraste asjadega tegelevad. Ja siis riputatakse uhkusega videod internetti veel ülesse ka. Kõige hullemad inimesed on IMO need loomapiinajad, kes igasugu rõvedusi koerte ja kassidega teevad.
        kusjuures loomapiinamise videosid ma ei suuda vaadata.. igasugu haamerdamise jms videod jätavad suht külmaks.. behead videosid ei suuda ka vaadata ja rula meeste kukkumisi kus konte murravad...

        aga jah, te pole veel midagigi näinud... päris räiged kogumikud on netis olemas.. kus on kõike.. sõna otseses mõttes kõike...

        isu äratamiseks:


        NÕRGANÄRVILISTEL MITTE KLIKATA!

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #1039
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Karm link Rage. Koos interneti tulekuga sai paraku milleeniumi alguses juba taoliste lehtedega tutvust tehtud (ala rotten.com). Internetikohvikus pole ju lastel muud teha kui netist rõvedusi otsida :D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #1040
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            [YOUTUBE]PjE55zRL210[/YOUTUBE]

            Comment

            • paradigmlost
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 421

              #1041
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              kurat, ma ei arvanud et midagi nii karmilt rõvedat sealt näha võin:D dubstep pole sugugi filthy selle kõrval..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1042
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                suht pervo jahh.. isegi hullem kui samwell

                [YOUTUBE]fbGkxcY7YFU[/YOUTUBE]

                [YOUTUBE]uxCSSzb0I9o[/YOUTUBE]

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #1043
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Ei tea mina ei viitsi vaadata selliseid asju ja ei taha endale tõestada ka, et oh ma kõva mees vaatan ära. Milleks rikkuda oma päeva?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1044
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas antnx Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Parim lugu nende uuelt plaadilt imo. Opium Flirt wtf.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #1045
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      CO: $100.00
                      Hero (BTN): $104.25
                      SB: $97.50
                      BB: $154.15
                      UTG: $204.50
                      MP: $104.90

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with Q A
                      1 fold, MP raises to $3.50, 1 fold, Hero calls $3.50, 1 fold, BB calls $2.50

                      Flop: ($11.00) J T K (3 players)
                      BB checks, MP bets $8, Hero raises to $24, BB calls $24, MP folds

                      Turn: ($67.00) T (2 players)
                      BB checks, Hero has $76.75 left

                      kas see on ship vs 41\14 fish?

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #1046
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        vaatasin seda vist aasta aega tagasi.
                        See on ametlikult elu kõige haigem asi mida ma näinud olen, ei ole samuti väga nõrganärviline, aga seda vaatasin ja ainus tunne oligi reaalselt nutma hakata selle video peale.
                        Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla, et inimene sellist asja teeks ei mahu minule lihtsalt pähe.
                        +1


                        ise veel uurisin juurde netist, otsisin stuffi, lootes leida mingit t6estust, et
                        see on fake vms. ei leidnud :(

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1047
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          kõige haigem asi mis ma olen näinud.. on see kuidas pesukarudel vms karusloomadel elusast peast nahkasid nülitakse miskises karusnahatööstuses.. tra see on nii haige millist kurbust need loomade silmad täis olid ja kuidas nad ilma nahate veel edasi piinlesid..

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #1048
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas tdx Vaata postitust
                            CO: $100.00


                            kas see on ship vs 41\14 fish?
                            Võib shippida aga nad tihti ei calli. hea mõnus 38$ bet võiks paremini töödata imo?

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #1049
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4225 any1? :(

                              + modedele - panin natuke imelikku asja tähele.

                              Nii kui Skundra banni sai tekkis siia asemele kasutaja Kustiii. Selleasemel et pokkerist vms päevikut vms postitada, on ta selle ajaga mis ta siin olnd on, üsna normaalselt juba mitu päeva IMO teinud aint 3 posti ja need ka Skundra diili teemas. IMO next scam ootab juba kedagi.
                              Last edited by Sass; 09.06.10, 11:22.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1050
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Miks Orkutis nii palju hindusid on? Mulle tundub millegipärast, et kogu Orkuti kasutajaskond koosenbki eestlastest ja Indias elavatest inimestest..

                                Comment

                                Working...