***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jack Jones
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 143

    #1051
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Traffic of Orkut on April 13, 2010
    Brazil 48.0%
    India 39.2%
    United States 2.2%
    Japan 2.1%
    Pakistan 1.0%

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #1052
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1053
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Miks Orkutis nii palju hindusid on? Mulle tundub millegipärast, et kogu Orkuti kasutajaskond koosenbki eestlastest ja Indias elavatest inimestest..
        Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1054
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..
          +1
          ja kui mingi firma vms fannisait hakkab hullu panema oma promoga, saad kiirelt oma feedist ära peita ehk kui ise ikka silma peal hoida, siis ei lähe üle võlli ka turundusteated.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1055
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            +1
            ja kui mingi firma vms fannisait hakkab hullu panema oma promoga, saad kiirelt oma feedist ära peita ehk kui ise ikka silma peal hoida, siis ei lähe üle võlli ka turundusteated.
            jep.. igasugu farmwilled ja mafiawarsid ja muu sitt on kenasti blocki pantud..

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1056
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Facebook on oluliselt muhedam.. ja viimasel ajal eestlasi ka sinna üle kolinud hoolega.. eriti meeldib mulle variant kus näiteks mõni firma või klubi vms on ka facebookis... lisan oma listi.. klubi paneb oma üritused enda eventidesse ja minu eventide vaates saan rahulikult kalendrina vaadata, mis mind huvitaval päeval mu lemmikasutustes toimub..
              Mulle endal meeldib ka FB rohkem ja enamus mu tutvusringkonda on ka hiljuti sinna ümber kolima hakanud. IMO on seal kõik paremini organiseeritud, kui Orkutis ja laadimisajad on ka palju kiiremad. + seal on veel otsingust palju kergem soovitud inimesi leida.
              Last edited by Fabulous; 09.06.10, 15:01.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1057
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)
                krt.. dollar võiks meile hoopis tulla :D
                oleks hea grindida.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #1058
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Keegi FB-s seda Fifa Superstarsi mängib? Avastasin, päris lahe on. Aga need farmvilled ja maffiawoorsid on täis saast.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #1059
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                    Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)
                    Rõõmustad?

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #1060
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      euro lõplik otsus tuleb ikka ju 13 juuli?

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #1061
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)
                        Kust seda kuulsid?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1062
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          mõtlemisainet neile kellele kihutada meeldib
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Sass; 09.06.10, 14:20.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1063
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            mõtlemisainet neile kellele kihutada meeldib
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Algselt postitas Rage
                            ma tuletan meelde, et youtube tugi on olemas, aga mingi pervo süsteem on, et selle asemel et panna youtube tagide vahele link:
                            [ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=jhMLgB5I_f0&fmt=18 [ /youtube ]

                            tuleb panna sinna ainult video kood ehk:
                            [ youtube ] jhMLgB5I_f0 [ /youtube ]
                            maitea mitu korda juba seda postitanud

                            Comment

                            • 0ttt
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 444

                              #1064
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas antnx Vaata postitust
                              Keegi FB-s seda Fifa Superstarsi mängib? Avastasin, päris lahe on. Aga need farmvilled ja maffiawoorsid on täis saast.
                              See FIFA päris muhe asi jah seal.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1065
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                maitea mitu korda juba seda postitanud
                                ei koti palju sa oled see sinu oma sakib... kõige easim kõik pärast = märki kuni lõpuni mitte see väike jupp aint.. panin just selle väikese jupi aint.. ja ei töötand

                                Comment

                                Working...