***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1141
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Mul on küsimus.
    Kas neid "lapskasutajate" poolt tehtud idiootseid teemasid ei võiks kohe ära kustutada selle asemel, et neid sulgeda?
    Teemad nadu "Teadaanne" ja "Iseloomusta eelmist kasutajat" jne. Mis neist jätta siia nähtavale, et juba järgmisel lapsel kes siia satub tekiks ka huvi oma isiklik teema teha. Nii kui moded näevad sellist teemat võiks need sulgemise asemel koheselt prügikasti saata.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #1142
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Mul on küsimus.
      Kas neid "lapskasutajate" poolt tehtud idiootseid teemasid ei võiks kohe ära kustutada selle asemel, et neid sulgeda?
      Teemad nadu "Teadaanne" ja "Iseloomusta eelmist kasutajat" jne. Mis neist jätta siia nähtavale, et juba järgmisel lapsel kes siia satub tekiks ka huvi oma isiklik teema teha. Nii kui moded näevad sellist teemat võiks need sulgemise asemel koheselt prügikasti saata.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      exaktly minu idee +1

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1143
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Mul on küsimus.
        Kas neid "lapskasutajate" poolt tehtud idiootseid teemasid ei võiks kohe ära kustutada selle asemel, et neid sulgeda?
        Teemad nadu "Teadaanne" ja "Iseloomusta eelmist kasutajat" jne. Mis neist jätta siia nähtavale, et juba järgmisel lapsel kes siia satub tekiks ka huvi oma isiklik teema teha. Nii kui moded näevad sellist teemat võiks need sulgemise asemel koheselt prügikasti saata.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        tehtud.
        loodetavasti ei teki põhimõttelist tsensuuri arutelu....

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #1144
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          nuts

          Ööülikoolis saavad kokku meie tippmõtlejad valdkondadeüleselt. Iga kohtumine toob kaasa ühe olulise teema, loob ühe maailma.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #1145
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Kas kellelgi on kogemusi Kossi kõrvaklappide garantiiga?
            Läksin siis eile kaubamaja digimaailmasse, et tuksis klapid uute vastu vahetada. Kujutasin ette, et saangi "lifetime warranty - no questions asked" raames uued klapid vastu, aga ei. Kuna klapid olid ostetud üle poole aasta tagasi, lähevad need siiski ekspertiisi enne. Küsisin siis, et põhimõtteliselt võin siis iga 5,5 kuu tagant käia neid vahetamas, jah? Öeldi, et juhul kui katki lähevad, siis jah. Eks järgmine kord olen siis targem.. Kuna ise ei ela Tallinnas ja ei satu sinna nii lihtsalt, siis ajas eriti see olukord leili.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #1146
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              viisin kah kossi klapid, otsik oli puru läind nagu neil kombeks, 1-2 kuud olin kasutanud, üteldi et see on juhtmed on ise puru sees läind et nemad ei saa midagi teha ja garantiise ei võta.. wtf

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #1147
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                teil ikka suured klapid jah?
                mu nööbid pidasid ikka pool aastat vastu. rekord nööpide kohta. eelmised olid philipsi omad ja pidasin vastu ming 4.5 kuud.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #1148
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  teil ikka suured klapid jah?
                  mu nööbid pidasid ikka pool aastat vastu. rekord nööpide kohta. eelmised olid philipsi omad ja pidasin vastu ming 4.5 kuud.
                  Mul ka nööbid, poolteist aastat pidasid, nüüd läks taskus juhe ühe koha pealt läbi

                  Comment

                  • 0ttt
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 444

                    #1149
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Asi on vist omanikus. Mu Phillipsi nööbid pidasid vastu 2.5 aastat (mingi 179.- vms maksid)

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1150
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      tra sääsed rsk, ei saa rahulikult alasti päevitada.
                      Last edited by -andres-; 21.05.10, 16:31.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1151
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        ja muru on ka sitt niita kui niipalju sääski

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #1152
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          ja muru on ka sitt niita kui niipalju sääski
                          ja Pärnus ei saa pormenaadi peal napsu ka võtta nende gigant parvede pärast

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #1153
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            ja muru on ka sitt niita kui niipalju sääski
                            siis ongi hea niita ju.. tempo peal koguaeg ei hakka looderdama:D

                            Comment

                            • Kosmonaut
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 584

                              #1154
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Need kes siin kõrvaklappidest rääkisid. Ma oletan, et probleem on selles, et üks klapp ei mängi korralikult? Ise omasin Kossi nööpe (neid 350 eeguseid) alla ühe aasta - üks paar 5 kuud, teine paar 3 kuud (tydrukul pidas ka üks paar ca 4 kuud). Siis viskas kopa ette ja ostsin Denonid. Mul varastati ära need :S aga tydrukul nyyd ilusti juba 1,5 aastat korras. ja ka muusikakvaliteedi poolest soovitan denoneid igaljuhul.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1155
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Kossi mingid junnid juba 6 a käib vist.

                                Comment

                                Working...