Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Mul on küsimus.
Kas neid "lapskasutajate" poolt tehtud idiootseid teemasid ei võiks kohe ära kustutada selle asemel, et neid sulgeda?
Teemad nadu "Teadaanne" ja "Iseloomusta eelmist kasutajat" jne. Mis neist jätta siia nähtavale, et juba järgmisel lapsel kes siia satub tekiks ka huvi oma isiklik teema teha. Nii kui moded näevad sellist teemat võiks need sulgemise asemel koheselt prügikasti saata.
Mul on küsimus.
Kas neid "lapskasutajate" poolt tehtud idiootseid teemasid ei võiks kohe ära kustutada selle asemel, et neid sulgeda?
Teemad nadu "Teadaanne" ja "Iseloomusta eelmist kasutajat" jne. Mis neist jätta siia nähtavale, et juba järgmisel lapsel kes siia satub tekiks ka huvi oma isiklik teema teha. Nii kui moded näevad sellist teemat võiks need sulgemise asemel koheselt prügikasti saata.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment