Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
mul oli hommikul ühikas kahes nurgas kokku 45 sääske.. lendlemas ringi toas kindlasti rohkem :D
mul oli hommikul ühikas kahes nurgas kokku 45 sääske.. lendlemas ringi toas kindlasti rohkem :D
Comment