Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #31
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Irw. Rohelinekonn, miks sa mulle pool 4 öösel helistanud oled? :D
    Sa polnud ainuke kes kõne sai:)

    Aga laulupidu oli nuts(Y)
    Last edited by Owner85; 27.04.10, 10:46.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #32
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Aga laulupidu oli nuts(Y)
      +3

      Eriti vinge oli see kui digikatega tehti igal pool pilti (Y)

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #33
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        Laulupidu oli super, uuimistöö kaitstud, pidu võib vist alata.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #34
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          tra ma tahan ka tartus juba olla
          Last edited by nikitheone; 27.04.10, 13:00. Põhjus: ei jõua oodata noh
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            mis sitta te nüüd ajate ?:D
            ma käisin kainelt öölaulukal...paras porno :D, täiesti mõtetu pask

            nägin paljusid foorumlasi kaugelt, sh isegi rohelistkonna vist....kes oli tavapärases 90kraadises kreenis :D

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #36
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              mm, konn yritas oma telefoni maha 2rida. reaalsuses oleks ta pidanud peale maksma.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                rofl, mis see oli siis mingi 3310 taoline we :D?

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #38
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  Suht spontaanselt vist kogunesid pokkeripoisid zavvi

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #39
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    rofl, mis see oli siis mingi 3310 taoline we :D?
                    tegelikult väga uus ja moodne pöördekraaniga nokia. :)
                    Lebo oli nii purjus, et ei taipand head diili võtta.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #40
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      nüüd siis tunni pärast kõik oma perseid liigutama kanaliäärde...

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #41
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        mis seal`?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #42
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                          tegelikult väga uus ja moodne pöördekraaniga nokia. :)
                          Lebo oli nii purjus, et ei taipand head diili võtta.
                          no kui ta seletab mulle, et ta on lifebusto, siis tal pole nagu varianti osta mingit telefoni :D

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #43
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            no kui ta seletab mulle, et ta on lifebusto, siis tal pole nagu varianti osta mingit telefoni :D
                            seljakott oli õlut täis ( vist ) :D

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #44
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              Algselt postitas antnx Vaata postitust
                              mis seal`?
                              Ranna aeroobika toimus. Naised rannas ning mõned üksikud mehedki twistisid seal. Ise panin Pirosse edasi sealt ning eile sai ka minu pikk karskusperiood vaikse lõpu ning täna järg :)

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #45
                                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                minu esialgne plaan on vaid reedel tinti panna, siis telefon väljalülitada ning põgeneda maale vms. Säästan:
                                - raha
                                - magu
                                - elu


                                aga..noh..vaatame siiski reaalsusesse...
                                allaandja

                                Comment

                                Working...