Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!
Sa polnud ainuke kes kõne sai:)
Aga laulupidu oli nuts(Y)
Algselt postitas masterpuppet
Vaata postitust
Aga laulupidu oli nuts(Y)
TC
Comment