Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #46
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    jah, raix, otsisid uut nutitelefoni omale, saada kullesele PM.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #47
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      mis sitta te nüüd ajate ?:D
      ma käisin kainelt öölaulukal...paras porno :D, täiesti mõtetu pask

      nägin paljusid foorumlasi kaugelt, sh isegi rohelistkonna vist....kes oli tavapärases 90kraadises kreenis :D
      imelik et sa rott tegid teema ja ütled veel öölaulupeo kohta nii.

      Kõik teised keda nägin lahe oli. Täna võtan väikse pausi vist muidu ei lubata varsti enam kodus käija.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        nii ta on
        aga kevadpäevad ei hõlba öölaulupidu.

        tõeline kära, möll ja pralle algab N-R or L

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #49
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          krt ma reedel maale

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #50
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            nii ta on
            aga kevadpäevad ei hõlba öölaulupidu.

            tõeline kära, möll ja pralle algab N-R or L
            dear cola ÖÖlaulupidu oli nuts,see e ma just maandusin koju ei tähenda et ma võimendan seda

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              dear cola ÖÖlaulupidu oli nuts,see e ma just maandusin koju ei tähenda et ma võimendan seda
              kus käisid?

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #52
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                kus käisid?
                CT obv,ja miks krdi pärast sul tel väljas on,dogrs on ka pidur et ei tulnud,et ikka ma ma pidin täis laksu pärast ennast "killule" pühendama

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #53
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  nonii, kas keegi homme õhtal tallinnast läheb tartu? rongi või auto või häälega? üksi on igav juua :(
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #54
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    Mis täna Tartu inimestel plaanis?

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #55
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      kerge naps ja siis CTs wet T shirt show

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #56
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        Sõbrad kodulinnast külast ning ei kujuta ette. Pubid/klubid ilmselt. Homme kell 9 hommikul uurimistöö kaitsmine, seega pikalt vist pidutada ei kannata.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #57
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          Bambus oli pisike pettumus täna. Aga lõpus siiski väheke üllatas kui terve kaubamaja esine paksu suitsu täis oli.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #58
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            okei, öelge kes viitsib muga homme tartus juua öö läbi
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #59
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              On my way to Tartu !

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #60
                                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                                madis, pole ammu koos võtnud. võiks väikse õlle teha?

                                Comment

                                Working...