Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
Tegelt ma nõustun sinuga, ta võib küll hüpata, aga kui ta tahaks ennast ära tappa, siis ta ei ähvardaks seal, et kui lähened, siis hüppan, jne. Pigem mingi teistmoodi sassis kodanik vast. Kes tahab hüpata, see hüppab, ilma teisi hoiatamata.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust

Comment