***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2131
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui ta hüpata tahaks oleks ta juba hüpanud.
    Raiskab sadade inimeste aega.

    (ei välista siiski, et ta sealt alla kukkuda võib täis peaga)
    Tegelt ma nõustun sinuga, ta võib küll hüpata, aga kui ta tahaks ennast ära tappa, siis ta ei ähvardaks seal, et kui lähened, siis hüppan, jne. Pigem mingi teistmoodi sassis kodanik vast. Kes tahab hüpata, see hüppab, ilma teisi hoiatamata.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #2132
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Haukuv koer ei hammusta - nii vaid öeldakse. 70% kindel, et too pitsu klähvib ka tühja, seega peaks +EV olema silla ületamine. Kui hüppabki, murrab jalaluu heal juhul, ikka juhtub.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #2133
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Ilmselt ta tõesti ei taha hüppata, aga kui teda natuke provotseerida, siis ehk juba tahab.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #2134
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Huvitav kui ta hüppab vette ntx, tuuakse välja ja pannakse suitsiidikatse pärast hullarisse?

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #2135
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Ta lubas ju vastu betooni hüpata, mitte vette.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #2136
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              pannakse jah, kui ta midagigi endale teeb peaks insta minek olema.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #2137
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Ta lubas ju vastu betooni hüpata, mitte vette.
                Einoh jah, see on pigem haukuv koer, aga kui teda provotseerida ja ta surra ei taha siis ta probably hüppaks vette, et hüpe siiski sooritada.

                Igatahes, ma vist vaatasin seda dokumentaali kunagi, täpselt ei mäleta.
                1 aasta ja 19 suitsiiderit lindil.



                The film project was proposed as a "monuments documentary" intended to "capture the grandeur" of the Golden Gate Bridge.
                But after a year, filmmaker Eric Steel ended up with footage of 19 deaths and several attempts by people who wanted to end their lives by jumping off what is regarded as the world's No. 1 suicide landmark.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #2138
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Boliivia president: kanaliha söömine teeb mehest homo

                  Järgmine Ladina-Ameerika president, kellel kõik päris korras pole.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #2139
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                    Huvitav kui ta hüppab vette ntx, tuuakse välja ja pannakse suitsiidikatse pärast hullarisse?
                    Ei usu, oma silmadega olen midagi taolist läinud, viidi kiirabiga alajahtumisega haiglasse ja järgmine päev lasti välja.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #2140
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      sõitsin isegi autoga mööda sealt ja läksin kaema, 2 mintaga sai asi selgeks, et mõttetu mees kes lümpsis rahad auku pannud ja nüüd otsib tähelepanu, tulgu kirjutagu meie dsofdsafjdfh teemasse.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #2141
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        sõitsin isegi autoga mööda sealt ja läksin kaema, 2 mintaga sai asi selgeks, et mõttetu mees kes lümpsis rahad auku pannud ja nüüd otsib tähelepanu, tulgu kirjutagu meie dsofdsafjdfh teemasse.
                        see olympsi asi on for real eh?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #2142
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          sõitsin isegi autoga mööda sealt ja läksin kaema, 2 mintaga sai asi selgeks, et mõttetu mees kes lümpsis rahad auku pannud ja nüüd otsib tähelepanu, tulgu kirjutagu meie dsofdsafjdfh teemasse.
                          lol

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #2143
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            [YOUTUBE]5Cgwz-AZXyQ[/YOUTUBE]
                            vot nüüd leidsin üles selle dokumentaali, the bridge, sellel kurval videol on ka lõik kus tüüp actually hüppas alla.

                            Comment

                            • EdgarP
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2009
                              • 368

                              #2144
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Kas Tartus ka täna notitakse ?
                              *alkot obv

                              Edit: Coca pidi midagi oliiviõliga tegema ja on obv kodus...
                              Last edited by EdgarP; 24.04.10, 18:22.

                              Comment

                              • JohnnyDolce
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2009
                                • 454

                                #2145
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Algselt postitas taasver Vaata postitust
                                "Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir."


                                Tundsin vajadust märkida ära teema, millest kirjutasin.


                                Võtsin ka selle teema - nii kui nägin, hakkasin kirjutama. Isegi ei uurinud teisi teemasid. Vanaema saatis hommikul sõnumi *häkk*häkk* "Kirjutada tuleb sellest, mis hinge kriibib."

                                Comment

                                Working...