Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
"Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir."
Tundsin vajadust märkida ära teema, millest kirjutasin.
"Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir."
Tundsin vajadust märkida ära teema, millest kirjutasin.

Comment