***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #2116
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    "Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir."


    Tundsin vajadust märkida ära teema, millest kirjutasin.

    Comment

    • RgnrP
      Julm Donk
      • Aug 2009
      • 41

      #2117
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Olin full spordile valmisunud. Kui Lukas oli 8 teemat ette lugenud mõtlesin juba peas et "MINGE PU***" ja kui järgmise teema ära ütles siis tuli kergendus = )

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #2118
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Meile omal ajal emakeele tunnis räägiti, et ärge jumala eest spordi teemat valige. Sellest kirjutavad ainult degennid ja saate vähe punkte.

        Ise ma olin kaval. Võtsin 5 kirjandit meedia teemal netist mis olid 100 punkti saanud ja kirjutasin kodus enda oma nende põhjal valmis. Obv oli õigel päeval meedia teema ka ja läks see kirjand käikku. Kuid kuna ma grammatikas olen "osav" siis sain 65 ainult punkte. Aga kirjandi tulemusest oli pohlad ka tegelt.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #2119
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Mulle meenus kunagi kirjandi kirjutamisest ikka see, et sai saali lõppu minna võileibu sööma ja teed jooma ning muljetama. Igaühele oli mõeldud muidu üks leivake, aga ma seal chillisin tükk aega, tulid jälle uued inimesed sinna kohvitama ja sai arutada, et millest kirjutad jnejne. Pärast muidu tuli kohustuslik õllejoomine ülikondades linna peal.
          Muidu kirjandi eest sain päris palju punkte, enamus võtsid keskkonna teema, mul oli mingi muu. Ise mõtlesin veel tsitaadid välja ja endameelest oli ülisitasti kirjutatud, aga päris kärmel sain valmis. Üllatus hiljem oli punkti osas päris suur.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #2120
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Tartu kaarsillal enesetapu tüüp, politseid tuletõrjed kohal :/

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #2121
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              see mingi 5 m kõrge pole?

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #2122
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                see mingi 5 m kõrge pole?
                8m

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #2123
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  tüdruk just helistas, et ei saa üle silla, mingi tüüp on seal gini pudel käes ja suits ees ning karjub et kui keegi sillale tuleb siis hüppab vastu betooni surnuks vms, politsei,tuletõrje, kiirabi pidavat kohal olema, ma ei tea , ootavad psühholoogi vist?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #2124
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    päriselt, ma läheks meelega sillale.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #2125
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      päriselt, ma läheks meelega sillale.
                      politsei ei lase

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #2126
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Viskaks tellariga, 50/50 et kukkub vette. Head šansid imo.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #2127
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Tüdruk sai üle silla, selle aja peale oli tüüp telefoni jalaga jõkke löönud ning jope alla visanud, pidavat karjuma, et ta on taevas. Kiirabi ja Politsei pidid väga närvilised olema, et ta seal riigi raha raiskab.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #2128
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            päriselt, ma läheks meelega sillale.
                            tahad täis inimest vette ajada wä

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #2129
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Kui ta hüpata tahaks oleks ta juba hüpanud.
                              Raiskab sadade inimeste aega.

                              (ei välista siiski, et ta sealt alla kukkuda võib täis peaga)

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #2130
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                Satistiliselt peaks vist jah niimoodi olema, et need kes karjuvad, et nad hüppavad tahavad lihtsalt tähelepanu. Kunagi vaatasin dokumentaali Golden Gate Bridge-st, mis pidi olema statistiliselt kõige populaarsem koht enesetapjatele ning keegi filmis aasta jooksul seda silda ning sai mingi 12 või 13 ( ei mäleta arvu ) hüppajat peale, need tulid küll lampi vaikselt, mõni käis mitu päeva, kellelegi midagi ei karjunud, üks hetk lihtsalt hops ja hüppas.
                                Last edited by Dogers; 24.04.10, 17:16.

                                Comment

                                Working...