***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1786
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    haige viga, bayern -1

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #1787
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Irw, mida karvaseid.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1788
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        http://forumserver.twoplustwo.com/56...ed-30k-765291/

        selles teemas postitus #104, tundu b nagu ranka id'd kasutataks scammimiseks?? wtf, see kõik on seal nii pikk, loodetavasti ranka ise scammi ohvriks ei lange.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1789
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          WTF? Lähen loen kohe läbi.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1790
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            tra sick ... ma t2pselt ei saandki aru mis moodi sc2mm toimus .. heas usus kanti raha ette, et arvati et ranka? (tean et ranka suht vana kanala 2+2) ?

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #1791
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              maru igav on, keegi mingit staket ei taha pakkuda, tegin kooli lõpu tõttu cash oudid(mis oli vist väga vale tegu).

              Comment

              • Mandre
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 196

                #1792
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                maru igav on, keegi mingit staket ei taha pakkuda, tegin kooli lõpu tõttu cash oudid(mis oli vist väga vale tegu).
                Starsis 2.75$ 12,5k grt
                Kui tahad siis anna user.
                buy in tagasi ja kasum 50/50

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #1793
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Mandre Vaata postitust
                  Starsis 2.75$ 12,5k grt
                  Kui tahad siis anna user.
                  buy in tagasi ja kasum 50/50
                  ok ty, saatsin PM-i

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1794
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Anyway nüüd ma ei saa enam ******* aru. Too donkpredator on mulle saatnud starsi pappi ja ma välja cashinud talle netellerisse ning saatnud peter britannia netelleri kontole. Ma lihtsalt ei usu, et see vend on scammer, lihtsalt ei usu!!!! Kuigi väga kahtlasi pakkumisi ta käest tuli, kohe väga kahtlaseid.

                    PTR'is on kutt ka $200k up, seega väga kahtlane.

                    EDIT: ja vhapeale oli mu käest donkpredatori $1350. Siis palus saata $100 selle yelloew feveri kontole, mis nüüd sai ka nagu näha scammed või taheti scammida. Lähen kohe teise tuppa lugema.

                    Vääääga kahtlane.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1795
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      starsi supporti kiri ehk?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1796
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Mis sinna kirja saadan?

                        See asi on nüüd eriti kahtlane. 2p2-st quote:

                        Algselt postitas Pasterbator
                        I haven't read EVERY post in this thread so if this was said, feel free to skip over it.

                        just did a quick search on "Th3_S1aught3r" on 2p2. Every time he has posted a picture on 2p2 it has been hosted at imageshack.com. In the chat you posted, the link to the screenshot was hosted at vfrog.

                        In your chat he claims to be terrible at the internet, so wouldn't he just upload all his pics to imageshack instead of using a new hosting site? Between that and the overall tone of the chat logs, I'd bet big money that you aren't talking to the real th3_staughter/Donkpredator.

                        fwiw, he has 52 different posts where he hosts an image at imageshack and 0 from vfrog.
                        Asi on imelik. Ma sain arha kasutajalt "DonkPredator" ja tahtsin saada ka 2p2 kinnitust ja saadeti pm kasutajalt "Th3_S1aught3r" (üle 1.6k posti). Kõik klapib siiani.

                        Kui DonkPredator ei ole scammer siis miks "DonkPredator" käskis saata $100 kasutajale "yellow fever", mida mainitakse ka postis #104. Samuti kogu raha liikus läbi kasutaja "Peter.Britannia"

                        PS! Kuna transfereid tegin sitaks siis usaldasin teda ning DonkPredator oli mulle üle $1.5k võlgu, mille ta ka ilusti ära maksis. Kahtlast juttu oli tal väga palju, et downswingi aeg tegi full cashoudi jne jne. ning nüüd norra pank lükkas hoopis transferi tagasi ning rahad pidid tagasi starsi tulema.

                        Ah ma ei tea, mul täiesti suva. Kõik viitab sellele, et tegu on suure võitjaga aga samas osad asjad sellele, et miski scamm ja jama seal on. Maybe üritab kuidagi mingit sõpra aidata või päästa või on ise degen gambler. Pohhui mul. Lähen läpparisse ja loen kogu teksti uuesti läbi.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1797
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          wierd need scammerid ... btw kuda on 2+2 rahade vahetamien .. ala ma budy transferiga ftp ja vastu MB? kuidas see reaalslt k2ib ... mul mingi max 30 posti 2+2 .. et mind ilmselt ustavaks ei peeta, aga kuidas rahavahetusi teha? vast ranka ei pahanda .. võõras foorum kyll on aga siin ju ei või :)

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #1798
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            a seal, kus keegi pani the66ranka66 nime alt mingit chatti, see ei olnud ju sina.


                            et mängid PLOd ja 5/10 25/50

                            ma nii poole silmaga lugesin. Seal nagu rohkem keegi omavahelises chatis kasutanud ihtsalt liba nimesid ja siis edasi toimetanud

                            Samuti oli inka kasutamine suht selline tavaline english personi slang

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #1799
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              wierd need scammerid ... btw kuda on 2+2 rahade vahetamien .. ala ma budy transferiga ftp ja vastu MB? kuidas see reaalslt k2ib ... mul mingi max 30 posti 2+2 .. et mind ilmselt ustavaks ei peeta, aga kuidas rahavahetusi teha? vast ranka ei pahanda .. võõras foorum kyll on aga siin ju ei või :)
                              ma küll ei võtaks sellist riski ja näha sellist vaeva et mõned rakebackidollarid säästa

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1800
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                moned? tra ma olen lugend et need feed on ala kuni 4 percent .. samas jah ,,, riski arvestades pole palju .. kuid siiski?

                                Comment

                                Working...