***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1816
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    PokkeriProd.com Suveturniiri vol2 ikka toimub jh?
    eelmine turna oli väga mõnus ja hästi korraldatud.

    ___

    svensa kui tihti sa baribalis käid?

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #1817
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      PokkeriProd.com Suveturniiri vol2 ikka toimub jh?
      eelmine turna oli väga mõnus ja hästi korraldatud.

      ___

      svensa kui tihti sa baribalis käid?
      loodan, et ei tule.. muidu pean sõjaväest hyppese panema :D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1818
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        PokkeriProd.com Suveturniiri vol2 ikka toimub jh?
        eelmine turna oli väga mõnus ja hästi korraldatud.

        ___

        svensa kui tihti sa baribalis käid?
        Üldjuhul ei toimu aga oleks lahe tõesti, kui toimuks.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #1819
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=204

          Scammi lugu hakkab vaikselt lahti hargnema. Scammer mul endal msn'is ja ulub, et $55k mängis maha aga kurvaks teeb asjaolu see, et poiss on väga masenduses ja loodan siiralt, et ta suitsiidi ei tee :(
          Mis teema seal täpselt oli siis? Keegi kasutas sind, et raha liigutada ja lõppes kõik sellega, et kellegi rahad mängiti maha?

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #1820
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised


            Neil päevil peavad kõik Tallinna linna palgatud reisisaatjad oma vahetuse lõppedes andma allkirja, et osalevad 1. mail Toompeal valitsusvastasel miitingul, mille eest saadakse vastutasuks kaks vaba päeva ja päevapalk säilib.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1821
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              rääkisin rankaga tükk aega tagasi pokkeriprode suveturniiri asjus.

              ta ytles, et kuna ta on eesti pokkeri liidu juhatuses, siis tema ei saa pokkeriprode nime all taolist turniiri enam korraldada.
              Ta lubas aidata orgunnida, kui keegi ohjad enda kätte võtab...seega..kelle me pärnust tanki tõmbame?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1822
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                rääkisin rankaga tükk aega tagasi pokkeriprode suveturniiri asjus.

                ta ytles, et kuna ta on eesti pokkeri liidu juhatuses, siis tema ei saa pokkeriprode nime all taolist turniiri enam korraldada.
                Ta lubas aidata orgunnida, kui keegi ohjad enda kätte võtab...seega..kelle me pärnust tanki tõmbame?
                keegi pärnakas võiks tõesti orgunnid..
                kingiks kamba peale kast õllet tänutäheks

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1823
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  jap, seekord oleks buyin 550eek (sama mis eelmine aasta) or 1100....
                  päris tummine fond tuleks =)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1824
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    jap, seekord oleks buyin 550eek (sama mis eelmine aasta) or 1075....
                    päris tummine fond tuleks =)
                    fyp...
                    25kr ftw

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1825
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      jap, selle eest saab 2 tuborgi

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1826
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        [YOUTUBE]YYbyXRNN-dA[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1827
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          online poker is rigged
                          http://forumserver.twoplustwo.com/56...ipoker-766070/

                          55 high stakes regi cheativad?

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1828
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            mida tähendab ... 1 for the win rate nw ma just mõtlen seda nw

                            Comment

                            • kympa
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 110

                              #1829
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              jap, seekord oleks buyin 550eek (sama mis eelmine aasta) or 1100....
                              päris tummine fond tuleks =)
                              eelmise suve turnast väga positiivsed mälestused, loodan et ka seekord toimub

                              imo nö home-game tüüpi turniiri jaoks on 550 buy-in paras, 1000 ajaks auhinnafondi natuke liiga suureks (esitaks orgunnijatele liiga kõrged nõuded)


                              tuleb leida lihtsalt piisavalt usaldusväärne kasutaja, kes on nõus raha koguma ning seesama Strandi saal kinni panna, ülejäänud orgunn peaks ju lihtne olema

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1830
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                eelmine kord oli 99 osalejat imo oli seal veel ca 2-4le lauale ruumi
                                ranka, lase oma õel ära orgunnida :D

                                Comment

                                Working...