Olen lugenud, et turn ja river on need, kust saab raha regularidelt, kuna flopi ja preflopi mängitakse üsna hästi. Kahju, et ma selle teadmisega midagi peale ei oska hakkata.
on küll foorumirahvas muutunud.. alguse skui foorum ilmus oli asi uus ja huvitav.. nüüd siis vanad olijad lähevad kergesti leili uute kasutajate peale, kelle jaoks royali vms asja saamine on uus ja huvitav...
vanad olijad võiksid vähe rahulikumalt võtta.. neid postitusi võib vabalt ignoreerida.. ei pea igale asjale vastama.. mingi kroonilise läbu ja spämmi kohta annab ilma 'ime oma nägu mees' stiilis poste tegemata ka arvamust väljendada..
Saatke siis oma pildid mulle,jennifer kaasa arvatud,ma photoshopin k6igile j2meda neegririista suhu siis on yhtemoodi naljakas.
Ma olen ise ka iroonilne ja n2riv t6bras aga piir peab olema kust yle ei astu.
Comment