aga minu point miks ma seda vaidlust alustasin on selles et $ kõvast tõusnud viimasel ajal.
ehk kui sa mängid NLmiljonis$/€ kus vastavalt on rake cap 2/3 siis on kasulikum mängida euro saidil.
kui ma USD kursi õigesti vaatasin ikka
See tundub suht mõttetu, sellepärast ma eurilaudu küll juurde võtma ei hakka, aga kui capid oleks $3 ja €3 nagu mujal tubades, siis on vahe juba niivõrd suur, et hakkab rolli sööma.
See tundub suht mõttetu, sellepärast ma eurilaudu küll juurde võtma ei hakka, aga kui capid oleks $3 ja €3 nagu mujal tubades, siis on vahe juba niivõrd suur, et hakkab rolli sööma.
Comment