Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
on küll foorumirahvas muutunud.. alguse skui foorum ilmus oli asi uus ja huvitav.. nüüd siis vanad olijad lähevad kergesti leili uute kasutajate peale, kelle jaoks royali vms asja saamine on uus ja huvitav...
vanad olijad võiksid vähe rahulikumalt võtta.. neid postitusi võib vabalt ignoreerida.. ei pea igale asjale vastama.. mingi kroonilise läbu ja spämmi kohta annab ilma 'ime oma nägu mees' stiilis poste tegemata ka arvamust väljendada..
***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****
***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****
Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
See on ju tüüpiline mehe ürginstikt nö, mille üle pole väga suurt imestada. Muidugi see on taunimisväärt ja ikka enamus kõrgemal mängivad/võtivad tüübid on väga normaalsed. Respect neile!
***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****
**** ja selveris ajas see eit ka tilti ... blabla kaardiga ei saa maksta .. mul polnd muud kaarti ka kaasas, aint mb pistsin taskusse .. **** ytlesin mis mõttes ei saa, noo ei sa ablabla .. ma ytlesin raudselt see kaardilugeja mingi emane, maksin teises kassas ja obv kõik töötas ..
**** ja selveris ajas see eit ka tilti ... blabla kaardiga ei saa maksta .. mul polnd muud kaarti ka kaasas, aint mb pistsin taskusse .. **** ytlesin mis mõttes ei saa, noo ei sa ablabla .. ma ytlesin raudselt see kaardilugeja mingi emane, maksin teises kassas ja obv kõik töötas ..
Comment