***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #661
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Tiltis elu üle. :D

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #662
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?

      Comment

      • Kris
        Grinder
        • Mar 2009
        • 860

        #663
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
        võtame näiteks leitsi

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #664
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          on küll foorumirahvas muutunud.. alguse skui foorum ilmus oli asi uus ja huvitav.. nüüd siis vanad olijad lähevad kergesti leili uute kasutajate peale, kelle jaoks royali vms asja saamine on uus ja huvitav...

          vanad olijad võiksid vähe rahulikumalt võtta.. neid postitusi võib vabalt ignoreerida.. ei pea igale asjale vastama.. mingi kroonilise läbu ja spämmi kohta annab ilma 'ime oma nägu mees' stiilis poste tegemata ka arvamust väljendada..

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #665
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            ***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #666
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              ***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****
              ime oma nägu mees

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #667
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
                sest me suudame 24 laul mängida.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #668
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                  Hakkame diskuteerima sellel teemal miks arvavad kauem mänginud ja kõrgemal mängivad inimesed, et nad on paremad inimestena kui madalal mängivad, äsja alustanud mängijad?
                  See on ju tüüpiline mehe ürginstikt nö, mille üle pole väga suurt imestada. Muidugi see on taunimisväärt ja ikka enamus kõrgemal mängivad/võtivad tüübid on väga normaalsed. Respect neile!

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #669
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ***** mind ajavad need viimased 3 2peva nii tilti et k2ige ***** .. **** l2hen ostan 1l rummi ja joon korraga ära .. fuckign 24h self-ex .. homme panen j2rgmiser 24h otsa .. ***** kopp ees nendest biitidest ja enda sitast m2ngust .. iga kuradi lambi valeri m2ngib mu yle mis mõ'ttes *****
                    kohe näha, et mindset on korras vennal :D

                    Comment

                    • nummar
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 322

                      #670
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      no maitea, kellegile kraesse hüppamine on moes viimasel ajal ?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #671
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        **** ja selveris ajas see eit ka tilti ... blabla kaardiga ei saa maksta .. mul polnd muud kaarti ka kaasas, aint mb pistsin taskusse .. **** ytlesin mis mõttes ei saa, noo ei sa ablabla .. ma ytlesin raudselt see kaardilugeja mingi emane, maksin teises kassas ja obv kõik töötas ..

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #672
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          **** ja selveris ajas see eit ka tilti ... blabla kaardiga ei saa maksta .. mul polnd muud kaarti ka kaasas, aint mb pistsin taskusse .. **** ytlesin mis mõttes ei saa, noo ei sa ablabla .. ma ytlesin raudselt see kaardilugeja mingi emane, maksin teises kassas ja obv kõik töötas ..
                          oh sind küll

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #673
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            k laskun jooma hullusesse, ilmselt 2 p2eva aga yritan yhega hakkama saada .. olge tublid

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #674
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              k laskun jooma hullusesse, ilmselt 2 p2eva aga yritan yhega hakkama saada .. olge tublid
                              2 päeva on alati vahvam kui 1. edu sulle

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #675
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                irw, ma mõtlesin et rohelinekonn ytleb:" 2 on pussydele :D"

                                Comment

                                Working...