Kas tartus fotoautomaati on? Ala hyppad kabiini, sull sisse, teeb pildi ja saad dokumendi pildid? EI viidsi kuhugile fotograafi juurde ronida mingi 5 pildi jaoks
Kas tartus fotoautomaati on? Ala hyppad kabiini, sull sisse, teeb pildi ja saad dokumendi pildid? EI viidsi kuhugile fotograafi juurde ronida mingi 5 pildi jaoks
Kaubahallis ühe nurga taga veel suvel oli, töötas ka, vist olid mustvalged pildid aga pead ei anna.. Sai lihtsalt sõpradega huumorit tehtud.
Comment