Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.
50g kulla eest saaksid tavidist kohe 21397.- eeki
Ma ise pole plaatidesse investeerinud vaid münte ostnud.
Suurima tootlusega münt Eesti ajaloos
http://www.osta.ee/index.php?fuseact...nfo&id=6957958
Algselt 2002 aastal maksis münt 1500.- eeki (kalleim hind ostas on olnud 27k)
Vanem ots mul omal kahjuks puudu aga uuemad olen ikka ära võtnud. Hind kerkib lakke kui pangast otsa saavad.
50g kulla eest saaksid tavidist kohe 21397.- eeki
Ma ise pole plaatidesse investeerinud vaid münte ostnud.
Suurima tootlusega münt Eesti ajaloos
http://www.osta.ee/index.php?fuseact...nfo&id=6957958
Algselt 2002 aastal maksis münt 1500.- eeki (kalleim hind ostas on olnud 27k)
Vanem ots mul omal kahjuks puudu aga uuemad olen ikka ära võtnud. Hind kerkib lakke kui pangast otsa saavad.
9 
9
Comment