***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #541
    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    kasutaja Poku on suurt kära tekitanud pokkerikooli foorumis. Mõned inimesed arvavad, et tegu miskise suliga. hetkel on ta kadunud nagu vits vette ja ei vasta ühelegi postitusele.
    ise loodan, et tegu ikka ausa poisiga. huijaritest juba siiber ees :D
    Mis ta tegi siis?
    Ta tundus küll selline hästi tore inimene, kes alati aitas:)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #542
      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

      sain aru, et veel pole miskit teinud. lihtsalt ollakse ettevaatlikud. ühesõnaga, kes viitsib, see lugegu seal paar teemat läbi.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #543
        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

        njahh.. mina oma konservatiivsuses ei saa üldse sellest stakemise asjast aru.. mis point on.. kui tahad midagi õppida.. siis alustad väikese piskukesega.. igaüks leiab, et kasvõi 500eeki sisse kanda.. ja kõige madalamatest limiitidest pihta hakata.. kui teema on coachi kasumi saamises.. siis vast jah panna kohe suurem BR et kõrgemates limiitides suurem papp saada... aga imho lihtsam ja turvalisem ise seda pappi teenida..

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #544
          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kust sa seda kuulsid? Linki/nime paluks.
          Jäi nagu meelde kuskilt, aga valesti jäi siis.
          Sorry vale infi eest :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #545
            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

            Ma tunnen, et pean vähemalt siin paari sõnaga Pokut kaitsma.

            Poku on mind mõned nädalad coachinud (mitte stakenud). Kompenentsi koha pealt pole midagi halba öelda, minusuguse microgrinderi jaoks on seni piisavalt kasulikku kuuldud.

            Mingit ülelaskmist pole olnud! See oleks teoorias ainult minul võimalik (mida ma ei tee), sest mingit tasumisi pole veel toimunud (kuigi olen pakkunud) ega rangeid tingimusi-tärmineid pole seatud. Ausõna peale tehtud diil sisuliselt, valgusaastate kaugusel sellest kotkas1000-Olympos teemast

            Minu arvates sõbralik ja pühendunud poiss, kes võib-olla püüab rohkemaid inimesi aidata, kui tal tegelikult aega on

            "Kadunud" on ilmselt sellepärast, et nädalalõpus andis mulle teada, et hoidub mõned päevad pokkeriteemast, kuna sai paari päevaga jõhkra downswingi. Sellisel puhul väga mõistlik plaan mu meelest.

            Lugesin neid pokkerikooli teemasid ka, minu hinnang: üks sealne sekopää võttis pähe, et mees on raudselt mingi petis ja nüüd kütab sõgedat niiet hing kinni. Miks ta nii arvab, ei saanudki aru, minu meelest selline eestlaslik tühja koha pealt paranoia.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #546
              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

              no pic no proof, seega tuleks talitada nii nagu eesti vabariigi seadusedki, et kui pole veel süüdi tunnistatud, siis pole kah seda. Kannatust on vaja.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #547
                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                täitsa nõus.
                nagu ma juba eespool mainisin, siis loodan, et ta on aus poiss ja heade kavatsustega.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #548
                  Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                  Kas kellelgi on veel pokerstars blokitud?
                  Kui ma sisse login, siis viskab errori lobbys, et minu piirkonnas on pokerstars blokeeritud :S

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #549
                    Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Kas kellelgi on veel pokerstars blokitud?
                    Kui ma sisse login, siis viskab errori lobbys, et minu piirkonnas on pokerstars blokeeritud :S
                    mul logis isegi selest arvutist sisse kus DNS muutmata ja Elioni võrk. Cashier on maas maintenance teemadel

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #550
                      Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      mul logis isegi selest arvutist sisse kus DNS muutmata
                      what? Ei peagi ju olema DNS muudetud, et .exe-sse pääseda, ainult kodulehed pandi kinni?

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #551
                        Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                        Mul on dns muudetud ses suhtes, eile probleeme polnud.
                        Täna aga tuleb selline probleeme .exega
                        "This functionality is blocked while logged in with restricted access"

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #552
                          Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                          Ma panin starsi kinni ja tegin uuesti lahti, kõik "ok". Saada üks wtf support@pokerstars.com

                          edit: ja ma ei kasuta mingeid DNS-e

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #553
                            Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                            hooldustööd käivad hetkel... pole mõtet kohe supporti piinata

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #554
                              Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                              mhh, milles siis teema on, mis te paanitsete

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #555
                                Re: ***APRILLI OFFTOPIC*** Stop F..ing around.

                                No jah, ma loodan, et see on ikka hooldusega seotud.
                                This functionality is blocked while logged in with restricted access. Nende error kõlab küll pigem nii, et Eestist küll enam sisse ei saa :D

                                Comment

                                Working...