Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
lol tunned talle kaaa veel ? vargapoisid tulekski j2tta puuri ... meie seadused on ikka nii leebed võrreldes AÜE omadega .. varastad n2tsu, võid k2est ilma j22da ... ei tahagi proovida :)
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
TC

Comment