Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
dno, mul lähevad pohmakad iga aastaga aina hullemaks. 5 aastat tagasi sai 3 korda nädalas B&C-s raidimas käidud, b52 jms meeldivaid asju sisse kallatud ja mitte kui sittagi polnud viga. nüüd tuleb ikka hoolikalt vaadata, mida juua ja korralikult süüa enne, muidu järgmisel päeval voodist välja ei saa ja unistad aint köiest või kaheraudsest. tuleb ära kolida vahemere äärde, seal on ikka pohmakad maru leebed.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment