***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1516
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    ma suht arvan, et mitte.

    õnneks suht palju imelikke tatoosid, seega oleks juba tuvastatud kui ohtlik pedofiil.

    edit: küll aga ma nägin, kui mendid meid sealt räa ajasid, et mingi lambi vend astus seltskonda ja ütles midagi mentide kohta sitasti. See oli kino. Rebiti kõrvale pikali ja hakkas kumminuia saama elu eest. Samal ajal üks pani kogu actioni peale mendiautost jooksu



    ja andke nõu, mida süüa, kui mitte miski ei tundu ahvatlevja hess asub teises linna otsas

    Mine Steffi Jörgen.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #1517
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      Kui, keegi tahab ja oskab, siis oleks väga tänulik...

      Ülesanne 1

      On arvutatud kahe erineva tudengite grupi keskmine testi punktisumma ning standardhälve. Esimeses grups oli 57 tudengit ning keskmine tulemus 50 punkti standardhälbega 10,3 punkti, teises grupis oli 28 tudengit ning keskmine tulemus oli 46 punkti standardhälbega 11,5 punkti. Kas on alust väitel, et õppejõud hindas esimest gruppi kõrgemate punktidega kui teist gruppi?

      Ülesanne 2

      Põllumees soovib kindlaks teha, kas tankla tankimisseade väljastab täpse kütusekoguse. Selleks teostab ta viis tankimist, tellides iga kord täpselt 20 liitrit kütust. Kodus mõõdab ta saadud kütusekoguse täpse mõõtmisvahendiga üle ning saab viie katse keskmiseks kütusekoguseks 19,4 liitrit standardhälbega 0,25. Kas on alust väita, et tanklast saadav kütusekogus ei vasta tellitule?

      Ülesanne 3

      Firma on huvitatud, kas müra mõjutab raamatupidajate töövõimet. Selleks korraldatakse kümne raamatupidajaga katse töövõime hindamiseks nii vaikuses kui ka müras. Tulemusena saadi keskmiseks töövõime erinevuseks 2,6 ja standardhälbeks 2,8 (vaikuses oli keskmine töövõime näitaja 18,9 ning müras 16,3 palli). Oletatakse, et vaikuses on töövõime parem. Kontrollige oletuse paikapidavust olulisuse nivool 0,05.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1518
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        koolitööd j2tame ehk ikka siit eemale

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1519
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          1. jah

          2. jah

          3. ei

          ei põhjenda

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #1520
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            1. jah

            2. jah

            3. ei

            ei põhjenda
            Ei peagi, võis kui tahtisid, tänud.

            Kui aga keegi oskab ja viitsib põhjendada, siis palun.

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #1521
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Tean, et kõiki see teema ära tüüdanud aga tahtsin lihtsalt mainida midagi huvitavat. Kodus mul enam elioni ühendus pokerstarsi ja FTPsse ligi ei lasknud. Aga istun praegu riigitöö arvuti taga ja ka näe imet. Laseb kõikjale ligi. Järeldus: EMTA tahab ainuligipääsu pokkerisaitidele, et sealt üksinda maksu koguda ja fishidelt raha pätsata

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1522
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                Riigiasutustel on enamustel oma serverid.

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #1523
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  irw partys ja starsis sisse logida saab clientis aga saidile on ligipääs keelatud? Jätku minupoolest nii kui soovivad : D

                  Comment

                  • Staier
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 166

                    #1524
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    oskab keegi öelda,kust barcat ja suttgardit näitab?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1525
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      ranka, estpatrick ja teised gurud võiksid NL10 grinderite teemas veidi kommenteerida mõttekäike callida 3bet väikese pocketiga.. kasumlik või kahjumlik.. millistes olukordades ja milliste vastaste puhull

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=102&page=45

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #1526
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas Staier Vaata postitust
                        oskab keegi öelda,kust barcat ja suttgardit näitab?
                        Sat1 pealt on äkki lootust. Elioni digitv peal on ta nimekirjas suht lõpu poole.

                        Comment

                        • Staier
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 166

                          #1527
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Sat1 pealt on äkki lootust. Elioni digitv peal on ta nimekirjas suht lõpu poole.
                          ty! SAT1 jäi täitsa kahesilma vahele

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1528
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            viasat sport baltic näitab

                            Comment

                            • Staier
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 166

                              #1529
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              kava.ee ütleb,et viasat sport baltic ei näita

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1530
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                kanali EPG mul tüüneris ütleb, et algab 21:40

                                Comment

                                Working...