Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
wtf is this shit
muidugi ma vaatan võsapetsi, see ongi ju põhiline, et mingi vant kutsub 800 eegu pärast ta kohale, entertainment ftw.
pigem oleks see imelik kui me siin kõik eilset Ringvaadet kommenteeriks
Algselt postitas nomerlot
Vaata postitust
muidugi ma vaatan võsapetsi, see ongi ju põhiline, et mingi vant kutsub 800 eegu pärast ta kohale, entertainment ftw.
pigem oleks see imelik kui me siin kõik eilset Ringvaadet kommenteeriks
Comment