***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1501
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Ma teadsin, et ranka oskab peale veebireporteri saate ka asjalikku juttu rääkida.
    I lol'd hard

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1502
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      tegime eile st patricku päeva soojenduseks väiksed õlled ja viinad. jutu käigus tõusis teema et mu telefonil on menüü paigast ära, enne olid 4*3 ikoonid, nüüd mingi värdjas krdi list aint. ja tagasi panna ka ei oska. mingil ajugeeniusel tuli idee, et pane "restore factory settings". täis nagu ma olin, tundus hea idee. jaaa siis läksid kõik mu telefoninumbrid mis kul kunagi olnud on... FML aga vähemalt menüü on paigas still FML

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1503
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas olavike Vaata postitust
        Miks ainult duubel?
        Enne mängu oli igatahes Interi võidukoef üle 5,00
        ma ei jaga seda v2rki, aga miski 2 oli jah koef, ei saa j2rgi kh vaadata:D
        kuna ei saa triole ligi:D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #1504
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          Internet võitis

          ship it



          ja peale selle kombe, et täis peaga ennast igal pool alasti kiskuda, on mul uus tekkinud. Kui täis peaga koju jõuan, siis alati panen mingid viigipüksid ja triiksärgi või likonna selga ja lähen magama.

          mitmes kord juba nii ja mäletan põhjendust ka, mis endale seletan enne riidesse panekut, et kui juba on hea vine sees, siis võiks hea välja ka näha.

          hommikul ärkan, lennutan teki pealt ära ja lol, nagu pulma hakkaks minema

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1505
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            Internet võitis

            ship it



            ja peale selle kombe, et täis peaga ennast igal pool alasti kiskuda, on mul uus tekkinud. Kui täis peaga koju jõuan, siis alati panen mingid viigipüksid ja triiksärgi või likonna selga ja lähen magama.

            mitmes kord juba nii ja mäletan põhjendust ka, mis endale seletan enne riidesse panekut, et kui juba on hea vine sees, siis võiks hea välja ka näha.

            hommikul ärkan, lennutan teki pealt ära ja lol, nagu pulma hakkaks minema
            aga kas sa koju jõuad alasti

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #1506
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              enamasti riides

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1507
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                kle ega see sina pole, kes eelmise aasta suvel pärnu ühispanga kõrval asuval platsil ennast purjus peaga alasti kiskus ja siis väikseid tüdrukuid taga hakkas ajama?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1508
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  kle ega see sina pole, kes eelmise aasta suvel pärnu ühispanga kõrval asuval platsil ennast purjus peaga alasti kiskus ja siis väikseid tüdrukuid taga hakkas ajama?
                  oli küll :P
                  Last edited by ranka; 17.03.10, 10:19. Põhjus: nali obv

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #1509
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    Internet võitis

                    ship it



                    ja peale selle kombe, et täis peaga ennast igal pool alasti kiskuda, on mul uus tekkinud. Kui täis peaga koju jõuan, siis alati panen mingid viigipüksid ja triiksärgi või likonna selga ja lähen magama.

                    mitmes kord juba nii ja mäletan põhjendust ka, mis endale seletan enne riidesse panekut, et kui juba on hea vine sees, siis võiks hea välja ka näha.

                    hommikul ärkan, lennutan teki pealt ära ja lol, nagu pulma hakkaks minema
                    Alkohol lihtsalt peab meeldima :D.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #1510
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      kle ega see sina pole, kes eelmise aasta suvel pärnu ühispanga kõrval asuval platsil ennast purjus peaga alasti kiskus ja siis väikseid tüdrukuid taga hakkas ajama?


                      ma suht arvan, et mitte.

                      õnneks suht palju imelikke tatoosid, seega oleks juba tuvastatud kui ohtlik pedofiil.

                      edit: küll aga ma nägin, kui mendid meid sealt räa ajasid, et mingi lambi vend astus seltskonda ja ütles midagi mentide kohta sitasti. See oli kino. Rebiti kõrvale pikali ja hakkas kumminuia saama elu eest. Samal ajal üks pani kogu actioni peale mendiautost jooksu



                      ja andke nõu, mida süüa, kui mitte miski ei tundu ahvatlevja hess asub teises linna otsas

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1511
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        türbel see PTR ajab tilti.. idevalt neil mingid jõudluse probleemid.. siis sisse logimise probleemid.. pole nad suutnud küpsiste handlimist korralikult teha.. ja siis ei saa sisse ja imestad miks.. tõenäoliselt lendab account lukku mingiks ajaks.. aga mingit mõistlikku veateadet ei tule.. krdi lambapeade kari..

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #1512
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Jep võiks osta uued korralikud serverid.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1513
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Ja vanad võiksid koos andmbebaasidega maha põleda.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #1514
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              See oleks muidugi supper! Ma luban neil alles jätta durri ja isilduri vaheli mängitud käed. Thats it.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1515
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                täpselt nii
                                IMO oleneb väga palju skill mindsetist.
                                kas tahad kiirelt kuskil urkas rikkaks saada või üritad regularidest parem olla..

                                obv on tableselectimine ka skill aga see ei ole NL25 jaoks IMO
                                kusjuures NL10 ja NL25 ma mängisin jah sellistes urkasaitides kus oli lihtsam mängida.. Bodog ja Triobet ja LuckyAce jms.. aga FTP'sse kolisingi NL25te mängima jusht sel eesmärgil.. et pikas perspektiivis pokkeri biitimiseks pean mängima nii ehk naa suurtes võrkudes ja karmima konkurentsi tingimustes..

                                ja alguses panin mul FTP's see NL25 graafik ikka suht külgsuunas minema, tükk aega võttis aega, enne kui suutsin biitima hakata..

                                Comment

                                Working...