***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #976
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]


    bbc.co.uk

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #977
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      sirvin vahest seda, kui igav on, aga sitta siin ka ikka väga palju.

      The latest breaking UK, US, world, business and sport news from The Times and The Sunday Times. Go beyond today's headlines with in-depth analysis and comment.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #978
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Ma kaalusin küll 5 kilo rohkem kui sina, aga siiski - 60kg on isegi soojenduseks liiga vähe.. Nii et ma ei usu, et Ott puhtalt huumori pärast küsis. Ise tegin enne jõusaali poolelijätmist jõutõmmet 150kg-ga 5x5 seeriaid, aga ma olin muidugi maniakk ka, 2/3 treeningkavast moodustaski tõmme ja kükk. Ning god bless kõiki rinna-biitsa mehi - kükipuur oli alati vaba, olgu rahvast saalis palju tahes :)
        leveldad vä?

        sinu jaoks on jah vähe, iga tavalise inimese jaoks kes ei mölla mingite rihmade, proteiinide, kreatiinide ja huinjaadega on täiesti normaalne

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #979
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          word codecci .. enamus pole mingid valgu poisid, paljud k2ivad niisama enda enesetunde prandamiseks jõukas (as me), obv kaalu langetamiseks ka .. aga need kes mingit lihasmassi taga ajavad ja naiste seas mingi liham2gedena v2lja n2ha tahavad on imi v2he :D ma obv segi ka, aga vast ei ytlend midagi valesti

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #980
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            rihm on ka tavainimesele hea:)

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #981
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              no mul on õnneks backup variant, et kui j22vadki huiama, l2hen enda kaskosse maksan 3k ja vahetatakse kõik kogu krempel ära .. kuid hetkel ei n2e põhjust, miks ma pean ise maksma, kui ma pole süüdi .. ehk saab need bürokraatia rattad vedama
              Mul oli paar aastat tagasi umbes sama case. Sõideti tagant sisse ja siis hakkas kindlustus mingit jama ajama. 2 nädalat ei suudetud ühte paberit ära faxida.
              Lõpuks kui kindlustusse kohale läksin, siis vana ütles, et see paber on kadunud ja nad ei suuda seda leida, aga võib-olla olen nõus oma kaskole 3k maksma ja siis nemad pärast hüvitavad selle.
              Saatsin pikalt selle jutu peale ja siis öeldi midagi sellist, et eks siis saadame, kui üles leiame. Tegin siis ettepaneku, et toon tarbjakaitsest paar inimest appi, et äkki leiame kõik koos selle üles, kui rohkem abikäsi.

              5 sek pärast "leiti" paber faxi kõrvalt üles.

              INGES kindlustus.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #982
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                ***** ma oled arvuti tiltis
                installisin xp home peale, aga pole wifit!!!!!!!!!!!

                Installisin netist prineri driverid peale, aga nahhui printer ei tunne seda softi ära

                Viskan nüüd printeri prügiokasti väää!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #983
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  ei. instlalli õiged draiverid.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #984
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    õpime arvuteid tundma :D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #985
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      iga opsysteemiga tuleb wifi tugi automaatselt...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #986
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        iga opsysteemiga tuleb wifi tugi automaatselt...
                        Ei tule. Wifi (ja ka tavalise võrgukaarti) draiverid pead käsitsi installima kui sul just miski spets widnoosa installika plaat ei ole.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #987
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Jep, mul ka ei tulnud, aga kaasas oli ka plaat, kus olid igasugu driverid peal. Googeldades leiad ka paar väga head kohta, kust saab driverite packageid, aga ei mäleta, kas oli väikse papi eest või mitte.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #988
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            t*ra midagi on perses mu mängus, see kuu 4k käe peale 5.6k$ non-SD 'ga kaotanud :/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #989
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                              Jep, mul ka ei tulnud, aga kaasas oli ka plaat, kus olid igasugu driverid peal. Googeldades leiad ka paar väga head kohta, kust saab driverite packageid, aga ei mäleta, kas oli väikse papi eest või mitte.
                              Minuteada kõik draiverid on tasuta. Netist saad neid alati otsida kui lähed tootja kodulehele ja sealt otsime vastavalt oma mudelile lehed. Wifi/võrgukaarti draiveritega on see jama, et sa ei saagi enne interneti minna kui need on installitud.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              t*ra midagi on perses mu mängus, see kuu 4k käe peale 5.6k$ non-SD 'ga kaotanud :/
                              Äkki ussid?

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #990
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                no mine palun:D:D:D ussid:D:D tra kui haige:D

                                Comment

                                Working...