Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Okei,
vahet ei ole, pole mõtet sellel teemal rohkem peatuda.
Lihtsalt kui sina õhutad oma käitumisega foorumi liikmeid kas või kaudselt teist foorumi liiget mitte tõsiselt võtma, siis see ei ole okei käitumine sinu poolt, kindlasti see minu protesteerimine mõjub täpselt vastupidiselt ja seda "naljakam" selline käitumine on, aga mulle lihtsalt ei meeldi kui mind sellise käitumise tõttu raskem tõsiselt võtta on ja igale küsimusele või teemale mida ma üritan postitada saan ma 90% vastustest rämpsu mitte reaalselt abi või nõuandeid jne.
Okei,
vahet ei ole, pole mõtet sellel teemal rohkem peatuda.
Lihtsalt kui sina õhutad oma käitumisega foorumi liikmeid kas või kaudselt teist foorumi liiget mitte tõsiselt võtma, siis see ei ole okei käitumine sinu poolt, kindlasti see minu protesteerimine mõjub täpselt vastupidiselt ja seda "naljakam" selline käitumine on, aga mulle lihtsalt ei meeldi kui mind sellise käitumise tõttu raskem tõsiselt võtta on ja igale küsimusele või teemale mida ma üritan postitada saan ma 90% vastustest rämpsu mitte reaalselt abi või nõuandeid jne.
TC
Comment