Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Ma kaalusin küll 5 kilo rohkem kui sina, aga siiski - 60kg on isegi soojenduseks liiga vähe.. Nii et ma ei usu, et Ott puhtalt huumori pärast küsis. Ise tegin enne jõusaali poolelijätmist jõutõmmet 150kg-ga 5x5 seeriaid, aga ma olin muidugi maniakk ka, 2/3 treeningkavast moodustaski tõmme ja kükk. Ning god bless kõiki rinna-biitsa mehi - kükipuur oli alati vaba, olgu rahvast saalis palju tahes :)
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Comment