Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
WOW. Kas Vermonit kvaliteet on üles või Marbsil alla läinud aga kui ma suitsetaja olin veel siis tegin väga hästi vahet halval ja heal suitsul. Vermont ja marbsi vahe on nagu öö ja päev.
Ise muidugi marbsi ei tõmmanud aga näitkes LM-il ja Marbsil ma erilist vahet ei teinud, küll aga mistahes odaval suitsul ja marbsil/LM-il. Muidugi mul oli sõjaväes ka 8 kuuline periood kus pidi seda sitta imema ning kui sai hakata kimuma paremat suitus peale sõda siis sain ka meeletust vahest aru.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Ise muidugi marbsi ei tõmmanud aga näitkes LM-il ja Marbsil ma erilist vahet ei teinud, küll aga mistahes odaval suitsul ja marbsil/LM-il. Muidugi mul oli sõjaväes ka 8 kuuline periood kus pidi seda sitta imema ning kui sai hakata kimuma paremat suitus peale sõda siis sain ka meeletust vahest aru.
TC
)
Comment