Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
tra.. elusees ei osta järgmisele autole talveks plekvelgi talverehvidega.. eile läks jälle üks ilukilp kaduma... -400 laksust.. **** nohh..teist korda juba see talv.. krdi savisaare auklikud tänavad..
tra.. elusees ei osta järgmisele autole talveks plekvelgi talverehvidega.. eile läks jälle üks ilukilp kaduma... -400 laksust.. **** nohh..teist korda juba see talv.. krdi savisaare auklikud tänavad..
Comment