Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
Lol tsyklitest yks hea kild .. sjaani kandis yks tüüp kes joob mingi 3-4 kuud järjest, siis ylej22nd aasta kaine .. ükskord sõbrad l2ksid vanale viina viima kysisid, et ou millal lõpetad (tyyp oli 2 kuud pand juba), se peale vana ytles: "küll mina juba tean, millal on õige aeg lõpetamiseks" .. thats sick
Lol tsyklitest yks hea kild .. sjaani kandis yks tüüp kes joob mingi 3-4 kuud järjest, siis ylej22nd aasta kaine .. ükskord sõbrad l2ksid vanale viina viima kysisid, et ou millal lõpetad (tyyp oli 2 kuud pand juba), se peale vana ytles: "küll mina juba tean, millal on õige aeg lõpetamiseks" .. thats sick
J 
7
4 
Comment