Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
mul hakkab sust juba kahju, sõber. tundub, et sind häirib iga väiksemgi asi. :< kui ma vaid oleks teadnud ..
mul hakkab sust juba kahju, sõber. tundub, et sind häirib iga väiksemgi asi. :< kui ma vaid oleks teadnud ..
Comment