Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]
ah ei tea, kui grindida ei viitsi, siis on täitsa ok meelelahutus, ma küll ei tõrele. Entertainmenti on ju kõvasti. Reegleid nad võiks küll iga saate alguses korrata, muidu tavaline inimene ei saa muhvigi aru.
ah ei tea, kui grindida ei viitsi, siis on täitsa ok meelelahutus, ma küll ei tõrele. Entertainmenti on ju kõvasti. Reegleid nad võiks küll iga saate alguses korrata, muidu tavaline inimene ei saa muhvigi aru.

Comment