***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #541
    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

    aitas. täna ostan uue telefoni ja üks on peotelefon ning teine vaba-aja telefon, sest närvi ajab, et kõik numbrid läbi helistanud, kõigile sõnumeid saatnud ning hommikul vaju häbi pärast maa-alla :P

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #542
      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

      õpi jooma :)

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #543
        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        aitas. täna ostan uue telefoni ja üks on peotelefon ning teine vaba-aja telefon, sest närvi ajab, et kõik numbrid läbi helistanud, kõigile sõnumeid saatnud ning hommikul vaju häbi pärast maa-alla :P
        standart

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #544
          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

          rohelinekonn on mu koopia, ainukeseks erinevuseks, et ta rohkem suckib pokkeris kui ma ja tal maks suurem :D:D:D:D:D:D

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #545
            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

            maksa suhtes pole kindel ja ega sa ise kah kõige kirkam kriit pole pakis

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #546
              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

              Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
              ...
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Why, oh God, why?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #547
                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                omfg, mis kaader meenus.

                eile olime minu juures, pumper, regon, kaks tüdrukut ning külmkapist pealejooki võttes leidsin resti actimeli. lasin ühe sisse ja üks tüdruk tahtis ka ning viskasin muidugi oma geniaalse mõttega ning täpselt otsaette chickile :) :) :) päris hale :) :)

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #548
                  Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                  Mul ka tavaliselt see helistamise viga...kõige hullem on veel see, et kõike muud õhtust mäletad, aga helistamisi mitte. Ommikul on jah ikka mõne inimese ees suht häbi.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #549
                    Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                    mul väga häbi ei ole aga need kes tööl käivad hädaldavad alati et nahui sa helistad kell 4 öösel ja küsid et mis teed

                    Comment

                    • vMario
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 127

                      #550
                      Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      omfg, mis kaader meenus.

                      eile olime minu juures, pumper, regon, kaks tüdrukut ning külmkapist pealejooki võttes leidsin resti actimeli. lasin ühe sisse ja üks tüdruk tahtis ka ning viskasin muidugi oma geniaalse mõttega ning täpselt otsaette chickile :) :) :) päris hale :) :)
                      ranka naistemiis

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #551
                        Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                        “Oled sa tont või inimene?” küsib kuri vennas Gabrielilt, kui nad eesti kultusfilmis Pirita kloostri katakombides ootamatult kokku saavad. Õige vastus jõuab peagi vaheda pistodana küsijani ning headus võidab kurja. Umbes samasugusel hämmaldunud moel vaatavad paljud Eestis otsa üha kiiremini levivale pokkerile ja küsivad: “Oled sa tont või sport?”.

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #552
                          Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                          Suht muhe artikel, ning hea kuulda, et pokkerist hakkab arvamus muutuma, ning inimesed hakkavad mõistama, et tegu on ikka rohkem oskusmänguga.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #553
                            Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                            Haross

                            Comment

                            • pohhui
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 91

                              #554
                              Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                              Kommentaarid on kuldsed, eriti kodanik Kingo omad.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #555
                                Re: ***MÄRTSI OFFTOPIC*** [ Rankal on suured tissid ]

                                Algselt postitas pohhui Vaata postitust
                                Kommentaarid on kuldsed, eriti kodanik Kingo omad.
                                Harri Kingo, 05.03.2010 10:24
                                Ja teine aspekt, mida siingi on kommentaarides puudutatud: võidud.

                                Majanduslikult on pokkeriturniir ju püramiidskeem, kus kõik osalejad maksavad, saadud rahad aga jagatakse paari tipu ja turniiri korraldajate vahel ära. Loomulikult on rambivalguses pärast võitja, kelle auhinnaraha ületab paljukordselt esialgu sissemakstud summa.

                                Kuid selleks, et võitja saaks rambivalguses särada, peab kusagil pimedas ja kaadri taga olema olema tundmatutena suur hulk inimesi, kes oma tööga teenitud säästud on raha teenimise lootuses ära andnud.

                                Ma ei saa pidada üllaks spordiks tegevust, kus ühe isiku võidu hinnaks on paljude rahaliselt suured kaotused, laostumine ja isegi haigestumine mängusõltuvusse.


                                Inimesed ei tohiks sõna võtta....unreal

                                Comment

                                Working...