Re: ***VANCOUVER 2010***
See oli väga nõme, kuidas seda surnud kelgutajat võeti kui kangelast kodus vastu.
Saan aru küll et kahju ja õrn teema, aga kui vend on suht rookie ja polnud eriline medalisoosik ka ja paneb rajalt välja, siis kangelane ta küll selle pärast pole.
Samamoodi pole kangelane mingi napilt kahekümnendates sõdur, kes saab surma läbi mingi ambushi või isetehtud pommi. Samuti kahju ja rohkemgi, kuna kaasmaalane, aga mingit maailma rahu keegi afganistanis küll taga ei aja sõjakangelane on pigem vend, kes noaga terve sõjavangla valvuri maha võtab ja kaasvangid ohutusse toimetab.
Niisama surma saamine on õnnetu juhus ja oleks ta oma sõidu ära teinud ja nagu Kaili Sirge kuskil 40s olnud poleks kedagi kottinud.
See oli väga nõme, kuidas seda surnud kelgutajat võeti kui kangelast kodus vastu.
Saan aru küll et kahju ja õrn teema, aga kui vend on suht rookie ja polnud eriline medalisoosik ka ja paneb rajalt välja, siis kangelane ta küll selle pärast pole.
Samamoodi pole kangelane mingi napilt kahekümnendates sõdur, kes saab surma läbi mingi ambushi või isetehtud pommi. Samuti kahju ja rohkemgi, kuna kaasmaalane, aga mingit maailma rahu keegi afganistanis küll taga ei aja sõjakangelane on pigem vend, kes noaga terve sõjavangla valvuri maha võtab ja kaasvangid ohutusse toimetab.
Niisama surma saamine on õnnetu juhus ja oleks ta oma sõidu ära teinud ja nagu Kaili Sirge kuskil 40s olnud poleks kedagi kottinud.
Nädalaga müüdi välja
Comment