***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #76
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    tra see OM hokiturniir on nii fking kuldne olnud, kõik betid pihtas.. USA-CAN panin usa peale 4,7 koefitsendiga, tramaivõi kui magus. vene-kanada mäng tuleb hea... raisk, ilmselt läheb plekk venkude peale jah.. vaatan mingi 5 mintsa enne kui kytan

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #77
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      Igav igav igav..võiks juba hakata...krt konto on ka tühi, muidu paneks ka beti.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #78
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        Mine kanni, valus publik ju. Ma pole sihukest lõugamist küll veel varem kuulnud. Korralik möll, tahaks seal olla praegu.
        1-0. wowwww, möll veel hullem

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #79
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          VALE ETV OLI LAHTI JA VÄRAVAT EI NÄINUD **** KÜLL

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #80
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            Tra, tõsiselt hea mäng, vaatemängulise poolest kullamäng

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #81
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              julm, 3:0

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #82
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                see on ebanormaalne mis seal väljakul toimub!

                Comment

                • Purz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 328

                  #83
                  Re: ***VANCOUVER 2010***

                  Super mäng!

                  Comment

                  • Purz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 328

                    #84
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    4:1

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #85
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Hämmastav, krt hakka või NHL-i jälgima. See mis Kanada teeb on puhas fantastika. Nii head hokit pole ma veel varem näinud. Kiire, jõuline, ülitäpsed söödud. Kompunne laksasid ka meeletult, kiirrünnak lõpetati nagu kossus kindla korviga, hämmastav.

                      Comment

                      • altzie
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 169

                        #86
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Hämmastav, krt hakka või NHL-i jälgima. See mis Kanada teeb on puhas fantastika. Nii head hokit pole ma veel varem näinud. Kiire, jõuline, ülitäpsed söödud. Kompunne laksasid ka meeletult, kiirrünnak lõpetati nagu kossus kindla korviga, hämmastav.
                        +1
                        pole ka kunagi suurem hoki jälgija olnud, aga need 20min olid küll väga põnevad

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #87
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          Vaatan praegu esimest korda hokimängu üldse ja päris põnev oli jälgida :)

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #88
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            Kes on Tiiu Nurmberg? Pole kunagi kuulnud, et Eestil keegi nais mäesuusataja on...

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #89
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              veresaun

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #90
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                Seal ongi suur vahe, praegu vaatad maailma parimate mängu, enamus on kõik superstaarid hokis. Vaata korra Riia Dünamo- Peterburi Spartaki mängu Viasati pealt ja läheb huvi üle kohe. See kiirus on ikka metsik mille pealt vennad neid asju teevad.
                                Sama nagu vaataks NBA konverentsi finaale ja järgmine päev Kuremaa- Baltika.
                                Sellest siin saab turniiri parim mäng ka, vähemalt siiamaani kindlasti.

                                Comment

                                Working...