Re: ***VANCOUVER 2010***
tra see OM hokiturniir on nii fking kuldne olnud, kõik betid pihtas.. USA-CAN panin usa peale 4,7 koefitsendiga, tramaivõi kui magus. vene-kanada mäng tuleb hea... raisk, ilmselt läheb plekk venkude peale jah.. vaatan mingi 5 mintsa enne kui kytan
tra see OM hokiturniir on nii fking kuldne olnud, kõik betid pihtas.. USA-CAN panin usa peale 4,7 koefitsendiga, tramaivõi kui magus. vene-kanada mäng tuleb hea... raisk, ilmselt läheb plekk venkude peale jah.. vaatan mingi 5 mintsa enne kui kytan
Comment