***VANCOUVER 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #31
    Re: ***VANCOUVER 2010***

    See oli väga nõme, kuidas seda surnud kelgutajat võeti kui kangelast kodus vastu.
    Saan aru küll et kahju ja õrn teema, aga kui vend on suht rookie ja polnud eriline medalisoosik ka ja paneb rajalt välja, siis kangelane ta küll selle pärast pole.
    Samamoodi pole kangelane mingi napilt kahekümnendates sõdur, kes saab surma läbi mingi ambushi või isetehtud pommi. Samuti kahju ja rohkemgi, kuna kaasmaalane, aga mingit maailma rahu keegi afganistanis küll taga ei aja sõjakangelane on pigem vend, kes noaga terve sõjavangla valvuri maha võtab ja kaasvangid ohutusse toimetab.
    Niisama surma saamine on õnnetu juhus ja oleks ta oma sõidu ära teinud ja nagu Kaili Sirge kuskil 40s olnud poleks kedagi kottinud.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #32
      Re: ***VANCOUVER 2010***

      http://http://vancouver.postimees.ee/?id=225792

      http://http://www.youtube.com/watch?v=SahczXQ9ESo
      Last edited by Keiss; 17.02.10, 16:28.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #33
        Re: ***VANCOUVER 2010***

        kas eurospordis pipe ka üle kannab või üldse kuskilt?
        shaun white tahaks küll laamendamas näha.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #34
          Re: ***VANCOUVER 2010***

          Algselt postitas Kris
          shaun white lendab täna. hull mees ikka



          keegi teab mis 1080p fmt = ?

          gogo, hoki ka täna, rootsi gogogogooo
          mis laul taustaks k2ib seal l6pus?

          Comment

          • Muckyourcards
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2009
            • 352

            #35
            Re: ***VANCOUVER 2010***

            Meeste sprindid hakkavad. Need suht põnevad tavaliselt.

            Õnneks oli päeval meeles ja hüppasin poest läbi.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #36
              Re: ***VANCOUVER 2010***

              Udras

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #37
                Re: ***VANCOUVER 2010***

                Comment

                • saldejumpus
                  Räme Fish
                  • Aug 2009
                  • 7

                  #38
                  Re: ***VANCOUVER 2010***


                  live 4 kanal peaks näitama pipe

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #39
                    Re: ***VANCOUVER 2010***

                    ty, nuts kuigi mulle viiuli(kui on viiuli) muusika ei meeldi tundub see üsna nuts!

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #40
                      Re: ***VANCOUVER 2010***

                      Kahju et Saarepuu failis

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #41
                        Re: ***VANCOUVER 2010***

                        4 meest oleks pidanud edasi saama.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #42
                          Re: ***VANCOUVER 2010***

                          ETV(2)

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #43
                            Re: ***VANCOUVER 2010***

                            Pärsoni lend oli päris karm.
                            ETV 2 näitas ühe kõvema medalinõudleja sõidu asemel Kaljuveeri, nii et ta ei teadnud, et ta eetris.
                            Ka omamoodi meelelahutus, aga võiks talle külge panna mingi webcami, et saaks ka võistlusi samal ajal näha.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #44
                              Re: ***VANCOUVER 2010***

                              haige inimene shaun white, midagi pole öelda :D

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #45
                                Re: ***VANCOUVER 2010***

                                sry, ei.

                                Comment

                                Working...