Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
jaaa olid ajad
ma arvan, et tol ajal oleksin kindlalt rohkem cashi üritanud teha, mitte turnasid (st turnad oleks kõrvale võtnud)
jaaa olid ajad
ma arvan, et tol ajal oleksin kindlalt rohkem cashi üritanud teha, mitte turnasid (st turnad oleks kõrvale võtnud)
TC
Comment