***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2476
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    jaaa olid ajad
    ma arvan, et tol ajal oleksin kindlalt rohkem cashi üritanud teha, mitte turnasid (st turnad oleks kõrvale võtnud)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2477
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Sven21 ütles, et tollal oli $5/$10 ka lihtsam kui praegu $0.25/$0.50. Oma overlayde otsimisega jätsite ikka räigelt pappi maha.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2478
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Sven21 ütles, et tollal oli $5/$10 ka lihtsam kui praegu $0.25/$0.50. Oma overlayde otsimisega jätsite ikka räigelt pappi maha.
        mmmm...

        PMiga kui mingi uus mäng tuleb millega saab kergesti raha teenida.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #2479
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sven21 ütles, et tollal oli $5/$10 ka lihtsam kui praegu $0.25/$0.50. Oma overlayde otsimisega jätsite ikka räigelt pappi maha.
          Mul on ajamasinat vaja.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2480
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            mmmm...

            PMiga kui mingi uus mäng tuleb millega saab kergesti raha teenida.
            PLO

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #2481
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Sven21 ütles, et tollal oli $5/$10 ka lihtsam kui praegu $0.25/$0.50. Oma overlayde otsimisega jätsite ikka räigelt pappi maha.
              Täitsa usun, siis pole imestada kui kiiretsi need durrid ja ziigmundid tekkisid.

              Lisaks ma ei usu, et nad nanonoko moodi tööloomad olid. Lihtsalt raha anti kandikul uksest ja aknast.

              Aga nagu iga asjaga turg on efektiivne. Igasugsued vennad lendavad peale ja raha enam ei jagata. Samamoodi on ettevõtlusega. Teed mingi superidee, naudid turgu ja $$$.
              Lendavad mingid ahned konkurendid peale läheb asi jälle hapuks

              Kusjuures kui ma töölt ära tulin, siis oli veel pool aastat seda kuldaega, kuni party kinnipanemiseni. Ma siis tegin vaikselt oma Pl100 ja nautisin nõrga mänguga suht head tulu.

              Kusjuures imre oli tunduvalt varem platsis. Tema peaks rohkem kukalt kratsima, et miks ta multimiljonär pole.

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #2482
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                omg miks ranka nimi punane on , tahan ka : <<<<<<<<<<<<<<

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2483
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Miks peaks Imre kukalt kratsima? Tollal oli olukord teine ja võrdlusmomenti ei olnud. Võib-olla 5 aasta pärast on pokker veel raskem ning järgmised pokkeripõlvkonnad ütlevad, et huvitav, miks ranka multimiljonär ei ole kuna tollal olid mängud ikka ülikerged võrreldes tänasega.

                  Aga kui sina privador ajasid seal $50,000 taga $100 eest ning võtsid omale terve palgaarmee, keda steiksid, samal ajal aga lasid $200,000 vette joosta siis võtab mul kukalt kratsima, et kas sa oled pime ja loll w? :) Tollal olid popimad toad TrioBet, Party, PokerStars ja tänu Imrele Crypto. TrioBeti tegemistest teadsid kõik, sest olid Balti Liigad jms. ning kuidagi ei saa aru, kuidas sellised turniirid maha magasid :) :) :)

                  PS! Ja kust sa tead, et Imre ei ole multimiljonär? Ta on olnud alati väga läbipaistmatu vend s.t. et ei ole rääkinud kunagui oma kuu tulemustest, tegemistest ja investeeringutest. Isegi kui ei ole multi-miljonär, siis ei ole ta vaeseim mees siin maamunal vaid ikka vastupidi.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #2484
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Imre on koguaeg madalalt mänginud, lisaks ta on cashi alati vähe mänginud. oõhirõhu ta pannud ikka mtt-dele.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2485
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      tra just jõudis kohale, mis täna toimub - Rammstein Eestis!

                      pole veel pileteid ega midagi, aga fuck sinna peab minema... mingi aeg tartus club tallinnas käisin ja seal du hast peale pandi, siis oli juba unreal kõva, ei taha teada mis saku suurhallis võib veel olla

                      keegi siit mineja-tulija?

                      leidsin kust pileteid ka saaks: http://foorum.rammstein.ee/index.php?showforum=11

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #2486
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        keegi oskab öelda, kas FT's saab freerolle pelada kui sa pole kunagi deponeerinud real moni

                        Comment

                        • tonis
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 334

                          #2487
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Ise ka täna rammsteinile. Usun et tuleb ikka väga kõva kontsert.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #2488
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            tra just jõudis kohale, mis täna toimub - Rammstein Eestis!

                            pole veel pileteid ega midagi, aga fuck sinna peab minema... mingi aeg tartus club tallinnas käisin ja seal du hast peale pandi, siis oli juba unreal kõva, ei taha teada mis saku suurhallis võib veel olla

                            keegi siit mineja-tulija?

                            leidsin kust pileteid ka saaks: http://foorum.rammstein.ee/index.php?showforum=11
                            Olen minemas. Vaata hinnavaatlusesse ka, seal samuti mitmeid pileteid müüa.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #2489
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas minuraha Vaata postitust
                              ziigmund on minu arust kõige ebasümpaatsem tüüp üldse, loll somm, täiesti random vend...
                              ma ei saa aru kuidas kellelegi saab ziigmund mitte meeldida

                              take job u f retard

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...s-chat-298095/

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #2490
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                uus skinn foorumil?

                                EDIT: üli wierd. korraks oli foorum kollane ja üleval oli pokkeriprod.com päis. ehk siis see koht kus kirjas foorum, rakeback jne.

                                Comment

                                Working...