***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2461
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas Viski Vaata postitust
    Mõtlesin, et miks kodus äratuskellad tirisema ei hakanud ja värki .. mõtlesin, et olen äge mees ja ajan naised üles. Sain peatäie sõimu, et täna on vaba päev. TÜRA KUST MINA TEADMA PIDIN ?
    LOL
    username läheb selle postiga hästi kokku :D (Y)

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #2462
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Mõtlesime, et teeks pokkerit ja siis sauna.. Tegime pokkerit ja sauna korraga... Mõtlesime, et jooks õlut, Jäägermeister tundus ka hea..

      Sauna õllet, jäägermeistrit ja holdem'it. Vist ikka ainult alkoholi, tegelikult olen ma päris kindel, et seda mängu me ei lõpetanud...

      Kell saab 10, 4 kasti õllet vaja tuua... Sounds fun.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #2463
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        ma lähen nii närvi, et igal õppeleheküljel krediitkaarti vaja, (DC jne). maksaks hea meelega, aga no mul ei ole seda värdjat krediitkaarti mis ma ei saagi siis nüüd kuskilt videosi vaadata??

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #2464
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Moneybookers ei anna kaarti? Kui kusagilt päris kaarti ei saa, siis SEB-is saab virtuaalse krediitkaardi teha millega netis asju ajada.

          Comment

          • Viski
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 393

            #2465
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Moneybookers ei anna kaarti? Kui kusagilt päris kaarti ei saa, siis SEB-is saab virtuaalse krediitkaardi teha millega netis asju ajada.
            Ja SEB-kaart plekib alla ühe $'i ((((:

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2466
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas eddi Vaata postitust
              ma lähen nii närvi, et igal õppeleheküljel krediitkaarti vaja, (DC jne). maksaks hea meelega, aga no mul ei ole seda värdjat krediitkaarti mis ma ei saagi siis nüüd kuskilt videosi vaadata??
              Ma ju ütlesin sulle kunagi, et tee SEBi virtuaalkaart. (10 kr.)
              Teine variant SEBi pildikaart. (50 kr.)

              Comment

              • Viski
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 393

                #2467
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Tahtsin veel mainida, et seal "Diilid" alafoorumi all olev teema "LÄKSIN BUSTOKS, TAHAN RAHA TEENIDA" on minuarust ülinaljakas, mis siis, et vaid 2 posti. :DD

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #2468
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Ilusat Vabariigi aastapäeva kõigile! :)

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #2469
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Ma ei viitsi otsida aga keegi võiks lühikokkuvõtte teha Ziigmundi pokkerikarjäärist. Kuidas ja kust tulid miljonid jne. Üleüldse keegi võiks kõik tänapäeva kuulsamad pokkerimängijate (just noorpõlvkonna omad) eluloo kirjeldused teha :) Ma neist sittagi ei tea.
                    See oli netialgusaastate kuldajastu. Kellegil abiprogresi polnud, rikkurid gamblisid.
                    Mingeid regularide armeed polnud. Krt ma mäletan ise kuda party pokeris see möll sela käis.

                    Lisaks ma mäletan 2006 või 07. Ma tegin pokernewsis hullult reklaami et mansionis 150% overlay. 100$ buy ini juures ja need turna olid iga päev. Absaluutselt kõigil oli suva sellest ja enamus ajast olin ainuke eestlane kes neil mängis.

                    Mis on nüüd? Kui sait pakub mingi sandikopikaid liiguva djuba shaakalid kohale. KNOW HOW on pokkeirs oluliselt tõusnud ja isegi amatöör juba mängib suht korralikult


                    Mis on kogu selle jutu point
                    Aastaga võisid sa teenida sellist pappi, et liikud väga kõrgele levelile
                    Lisaks paljud on nn magusatel aegadel papi kokku ajanud ja nüüd lesivad loorberitel ja "pro" staatutses


                    a la võtame Howard Ledereri, Larry Flint, Chan, TONYG, jne
                    Mida nad on viimastel aastatel üldse võitnud?Nad ainult peeretavad ja naudivad äride dividende.

                    Vaadake kasvõi Eastgate, kes on ikka suht tihti deep turnades.


                    Selliseid edulugusid nagu siigmund vms saab väga harva edaspidi toimuma, sest, ker sul ei ole ju vastas kõrgetel limiitidel tegelasi, kes sulle raha kingivad.
                    Last edited by privador; 24.02.10, 11:02.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #2470
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas eddi Vaata postitust
                      ma lähen nii närvi, et igal õppeleheküljel krediitkaarti vaja, (DC jne). maksaks hea meelega, aga no mul ei ole seda värdjat krediitkaarti mis ma ei saagi siis nüüd kuskilt videosi vaadata??


                      Seal saab maksta Full Tilti rahaga, Paypali ja Moneybookersiga.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #2471
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        SICK:

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2472
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          see ei ole reaalne :S

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #2473
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            lol. päris lahe. naked oleks coolim

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #2474
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              lahe, see vend on vist geenius

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2475
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Lisaks ma mäletan 2006 või 07. Ma tegin pokernewsis hullult reklaami et mansionis 150% overlay. 100$ buy ini juures ja need turna olid iga päev. Absaluutselt kõigil oli suva sellest ja enamus ajast olin ainuke eestlane kes neil mängis.
                                Sa olid ainus eestlane, kellel oli raha ja IMO sa olid tollal pime, kui kana. Jahtisid oma $100,000 garanteeritud turniire, kus oli $50,000 overlay (pilet $100) aga samal ajal jooksis TrioBetis iga kuu lõpp $400,000 Freezeout kus oli pilet ka $100 aga mängijaid maksimum 2000. Samuti $200,000 garanteeritutel, mis olid tollal $50+R oli alati overlay sees.

                                Comment

                                Working...