Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
fulltiltis on specis mingi vend nimega Isildur1 , chatib randomitega? faker? prod räägivad üldse specis tavaliselt? suht esimestkorda specin nosebleedereid laivis
chill, aga sa tõesti ise ei näe selles raigo teemas, et eriti objektiivne sa ei ole?
Ja vaevalt su pojad lampi kedagi peksma hakkavad. See trenn liiga sõbralik ja intelligentne seltskond.
Kas Sa arvad, et oled eksimatu?
Ma pole isegi näinud Raigot, aga kui mängid bingot, siis võit ei ole garantreeritud.
chill, aga sa tõesti ise ei näe selles raigo teemas, et eriti objektiivne sa ei ole?
Ja vaevalt su pojad lampi kedagi peksma hakkavad. See trenn liiga sõbralik ja intelligentne seltskond.
Lol!!! Mu pojad on liiga inteligentsed, et kellelegi pasunasse anda - igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel!
Comment