***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • speedi
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 295

    #1531
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #1532
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      See must pusa ja valge dressikas on lihtsalt väga ägedad. Kust tellid, kui küsida võib?

      kui tahad kohe eestis proovida ja selga ajada, siis hoia siin teemas silma peal.



      muidu ise olen kaastellinud jiujitsuprogear.com´ist ja trüki lihtsalt googlisse fight apparel või fight clothes ja sitta kanti usaldusväärseid veebipoode.

      Ja pole need fight riided nii erilised midagi, nagu ranka mainis, kohe-kohe sama moes kui skate´i firmad. Tapout juba nagunii klubiosside seas populaarsust kogumas

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #1533
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        tyvm

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1534
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          kui tahad kohe eestis proovida ja selga ajada, siis hoia siin teemas silma peal.



          muidu ise olen kaastellinud jiujitsuprogear.com´ist ja trüki lihtsalt googlisse fight apparel või fight clothes ja sitta kanti usaldusväärseid veebipoode.

          Ja pole need fight riided nii erilised midagi, nagu ranka mainis, kohe-kohe sama moes kui skate´i firmad. Tapout juba nagunii klubiosside seas populaarsust kogumas

          http://www.malama.ee/failid/Kataloog.pdf


          angelis ja avenüüs on väga suur võimalus kohtuda

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #1535
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            muay thai staff on äge

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #1536
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Btw tnx jrgn. A ja tahtsin kõsida, et kuidas seda jaapani maffiat kutsutigi.. nu ei tule meelde..

              E: yakuza vms? Igatahes mingi yakuza wear on sitaks äge ja tlnas pidi olema keegi kes nendega tegeleb (mingi lambi housepartyl mingi vend rääkis ja jäin meelde..)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1537
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=2&t=4905

                angelis ja avenüüs on väga suur võimalus kohtuda

                irwwwwwwwwww jörks tahab lõuga saada vist

                Algselt postitas jrgn
                jep, gay ei ole, aga nendes tripib kogu aeg, üks tuttav, MMA/taipoksiga seos null, aga palju riideid suurematelt figthfirmadelt
                aga ei ülba ka

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1538
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Yakuza

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #1539
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Algselt postitas mkva Vaata postitust
                    Btw tnx jrgn. A ja tahtsin kõsida, et kuidas seda jaapani maffiat kutsutigi.. nu ei tule meelde..

                    E: yakuza vms? Igatahes mingi yakuza wear on sitaks äge ja tlnas pidi olema keegi kes nendega tegeleb (mingi lambi housepartyl mingi vend rääkis ja jäin meelde..)
                    ma pole yakuza fightwearist kuulnud, aga Hayabusa fightwear on suht uus ja väga kõva teema.

                    Kunagi mingis ajakirjas olid müügil nende poksikindada, mingi special edition 1000$. Lol

                    aga riided on tõesti ilusad hayabusal. Isegi mõelnud osta, aga pole veel ostnud. edit: riideid väga peale t-sräkdie pole, aga rashguardid ja shortsid on jõhkralt ilusad, kuigi rashguardiga pole niisama väga midagi teha. Jõusaalis on vähe mugavam kui t-särk.

                    Premium combat sports gear engineered for performance, protection, and durability. Discover boxing, MMA, and BJJ equipment built to empower every fighter’s journey.
                    Last edited by jrgn hell; 16.02.10, 18:18.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1540
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      kui tahad kohe eestis proovida ja selga ajada, siis hoia siin teemas silma peal.



                      muidu ise olen kaastellinud jiujitsuprogear.com´ist ja trüki lihtsalt googlisse fight apparel või fight clothes ja sitta kanti usaldusväärseid veebipoode.

                      Ja pole need fight riided nii erilised midagi, nagu ranka mainis, kohe-kohe sama moes kui skate´i firmad. Tapout juba nagunii klubiosside seas populaarsust kogumas

                      http://www.malama.ee/failid/Kataloog.pdf
                      LoL@tripib

                      aga see kutt, kes neid müüb, on mu sõber.

                      Comment

                      • xpeepx
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 49

                        #1541
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas ok2aa
                        millal peebu ära bännite?
                        Kle. Jobu, sinusuguse sitapeaga räägivad järgmisel kokkutulekul minu pojad.
                        Kustuta mind siit ärä Ranka, kui õigeks pead.
                        Last edited by xpeepx; 16.02.10, 18:22.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #1542
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas xpeepx Vaata postitust
                          Kle. jobu sinusuguse sitapeaga räägivad järgmisel kokkutulekul minu pojad.
                          Kustuta mind siit ärä Ranka kui õigeks pead.
                          Wtf? Ristisa oled meil siin? Liiga palju filme oled vaadanud.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #1543
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas xpeepx Vaata postitust
                            Kle. jobu sinusuguse sitapeaga räägivad järgmisel kokkutulekul minu pojad.
                            Kustuta mind siit ärä Ranka kui õigeks pead.
                            chill, aga sa tõesti ise ei näe selles raigo teemas, et eriti objektiivne sa ei ole?
                            Ja vaevalt su pojad lampi kedagi peksma hakkavad. See trenn liiga sõbralik ja intelligentne seltskond.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #1544
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas xpeepx Vaata postitust
                              Kle. Jobu, sinusuguse sitapeaga räägivad järgmisel kokkutulekul minu pojad.
                              Kustuta mind siit ärä Ranka, kui õigeks pead.
                              bring it on

                              Comment

                              • xpeepx
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 49

                                #1545
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Wtf? Ristisa oled meil siin? Liiga palju filme oled vaadanud.
                                Liiga kaua elanud, et mitte ära tunda sitapäid!

                                Comment

                                Working...