***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #736
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
    Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
    Tolmu.
    Ja tüli algas

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #737
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas kuco
      Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
      Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
      Tolmu.
      Ja tüli algas
      ROFL

      Comment

      • Stewie
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 198

        #738
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.

        Comment

        • raidov
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 436

          #739
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #740
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Tartus mingit privaat- ja/või üldsauna (va Anne, mis on lampi kinni kuigi privaat peaks töötama) oskab keegi soovitada? Hinnaklass keskmine, kvaliteet ebaoluline.

            Comment

            • blah
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 185

              #741
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas Stewie
              Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.

              ennem supporti kirja saatmine siia postitamine on kindlasti hea idee! soovitaks veel oodata kuni siin vastuse saad ja siis veidi veel et kindel olla ennem kui supporti kirjutad.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #742
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas Lutzky
                Tartus mingit privaat- ja/või üldsauna (va Anne, mis on lampi kinni kuigi privaat peaks töötama) oskab keegi soovitada? Hinnaklass keskmine, kvaliteet ebaoluline.
                mingi aeg sai emajõe ärikeskuse ülemisi ruume rentida (aka pläsku)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #743
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas Stewie
                  Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.
                  Tsheki peaksid alati saama tühistada.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #744
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    vahi tares on saun, kui pundiga terve maja võtta, ei tule üldse kallis, aga soovitaks siiski mingi muu alternatiiv leida, näiteks mõne sõbra juures teha.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #745
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas yolpa
                      vahi tares on saun, kui pundiga terve maja võtta, ei tule üldse kallis, aga soovitaks siiski mingi muu alternatiiv leida, näiteks mõne sõbra juures teha.
                      on, aga täna vahimees ütles NEIN.

                      sõpru mul ei ole.

                      tähtveres leidsin mingi plaisi.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #746
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas kuco
                        Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
                        Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
                        Tolmu.
                        Ja tüli algas
                        haha üks parimaid!:D

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #747
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas kuco
                          Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
                          Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
                          Tolmu.
                          Ja tüli algas
                          ROFL

                          Näitasid koha kätte ?... digiboksi koha

                          ;D

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #748
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas forell
                            isildur oleks pidanud peale reraise floatima flopi ja turnis shovema vist, a no see ahv ei oleks niikuinii ära visanud
                            Isilduri isiksus minumeelest pole ikka teada. Pakuti, et ta on Blom, aga tegelt ju mitte?!

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #749
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas hotcocacola
                              mingi aeg sai emajõe ärikeskuse ülemisi ruume rentida (aka pläsku)
                              700 eeki tund peaks olema see, kui me sama kohta mõtleme

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #750
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas blah
                                asi selles et ma pole 21 ja võimalus on et kui tahan cashoutida pärast ?blokeerimise? realiseerumist siis võidakse keelduda (kes teab). mul praegu tsipa raha ladbrokesis(ka microgaming) ja sinna igatahes läbi SEB enam deposiiti teha ei saanud (ei tea võibolla tegin valesti midagi) mbookersiga sain igatahes. on mul mingi oht sealsest rahast ilma jääda lähitulevikus?

                                kuidas selle litsentsi taotlemisega on, ma olen kuulnud et mingi server peab eestis asuma?? mille pärast peaks keegi oma serveri tahtma siia tuua mõne mängija pärast? kuidas starsiga lood olema hakkavad?

                                Sellest on niipalju juba räägitud ja lõputult ikka küsitakse küsimusi, millele täpselt vastata keegi ei oska. Loe ja lappa see teema läbi, jääb sul ka ohtralt küsimusi küsimata. http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1727.0.html

                                Comment

                                Working...