***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #886
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas vsiu100

    tartu lives saad selliseid rebuysid.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c_CjyvZNIWk&feature=related[/youtube]
    LOL
    reality :D

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #887
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas KristjanLaas
      Karm kant see Tartu siis...
      ON !

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #888
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Jah, kõik inimesed Tartus pole sallide ja tennistega hipid. :D
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #889
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          siin käiakse vabalt traumapunktis kah kaklemas.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #890
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas Pahvak
            Jah, kõik inimesed Tartus pole sallide ja tennistega hipid. :D
            No standard on ikkagi pirol villaste sokkide ja narmassalliga veini juues prantsuse luulet lugeda samal ajal kui semu kõrval kitarri tinistab ju.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #891
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas KristjanLaas
              Karm kant see Tartu siis...
              Tartus maha istud lennatakse verbaaselt vastu lõugu ära ja kui hästi hakkab sul minema saab päriselt ka. :)

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #892
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas KristjanLaas
                No standard on ikkagi pirol villaste sokkide ja narmassalliga veini juues prantsuse luulet lugeda samal ajal kui semu kõrval kitarri tinistab ju.
                ei arva, et neid niipalju on, et muudaks üleüldist arvamust tartu inimestest.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #893
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas kuco
                  Tartus maha istud lennatakse verbaaselt vastu lõugu ära ja kui hästi hakkab sul minema saab päriselt ka. :)
                  Balthasarile kaussi.

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #894
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    selline äge küsimus, et kes micro turnasid lasevad. et mitu turnat reeglina päevas panete?
                    ja kui tihti hitite ka?

                    ise olen 3 päevaga teinud 108 turnat ja ITM on 18... 2 suurt hitti aint. 2 ja 3 koht.
                    Mängin kuni 3+0,30$ MTT'si Full Tilt'is

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #895
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas KeRRRt
                      selline äge küsimus, et kes micro turnasid lasevad. et mitu turnat reeglina päevas panete?
                      ja kui tihti hitite ka?

                      ise olen 3 päevaga teinud 108 turnat ja ITM on 18... 2 suurt hitti aint. 2 ja 3 koht.
                      Mängin kuni 3+0,30$ MTT'si Full Tilt'is
                      Kaks esikolmiku kohta 100st MTTst on ok tulemus. (Kui suured fieldid appr.?)

                      Comment

                      • Viski
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 393

                        #896
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Tartu > Detroit

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #897
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas KristjanLaas
                          No standard on ikkagi pirol villaste sokkide ja narmassalliga veini juues prantsuse luulet lugeda samal ajal kui semu kõrval kitarri tinistab ju.
                          kunagi käisin tihedalt Tartus ja siis nägin esimest korda "päris" üliõpilast.
                          tuli mulle septembri lõpus(+5C) Barclay hotelli ees vastu. paljajalu. määrdunud teksad põlvedeni ülesse kääritud, mehhiko stiilis vaip, millesse pea jaoks auk sisse lõigatud, seljas. standard nahk-käerihmad, paar kaelanööri ja muud kuljust küljes.
                          peaegu õlgadeni juuksed ja 10 cm habe, mõlemasse random patse punutud. näpus obv valge 1,5L Izba.

                          see oli ca 9-10a tagasi, aga meeles nagu eile.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #898
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas vsiu100
                            kunagi käisin tihedalt Tartus ja siis nägin esimest korda "päris" üliõpilast.
                            tuli mulle septembri lõpus(+5C) Barclay hotelli ees vastu. paljajalu. määrdunud teksad põlvedeni ülesse kääritud, mehhiko stiilis vaip, millesse pea jaoks auk sisse lõigatud, seljas. standard nahk-käerihmad, paar kaelanööri ja muud kuljust küljes.
                            peaegu õlgadeni juuksed ja 10 cm habe, mõlemasse random patse punutud. näpus obv valge 1,5L Izba.

                            see oli ca 9-10a tagasi, aga meeles nagu eile.
                            ei, see oli hambahaldjas :D

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #899
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas KeRRRt
                              selline äge küsimus, et kes micro turnasid lasevad. et mitu turnat reeglina päevas panete?
                              ja kui tihti hitite ka?

                              ise olen 3 päevaga teinud 108 turnat ja ITM on 18... 2 suurt hitti aint. 2 ja 3 koht.
                              Mängin kuni 3+0,30$ MTT'si Full Tilt'is
                              mingi 4 turnat päevas umbes, mõni päev nädalas, tavaliselt mincashin :D

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #900
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Tegija reklaam :P

                                Comment

                                Working...