***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #616
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Eq2nLzywhck&feature=PlayList&p=FAF100FEE32 FAFCB&index=0[/youtube]

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #617
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #618
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas Rage
        kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...
        Aga tee teema ja siis igaüks saab poetada killukest infot mida teab..

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #619
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas Rage
          kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...
          sain kutse testima seda aga pole 21 ja ei viitsi valeandmeid panna sinna

          Comment

          • miksnii
            Grinder
            • May 2009
            • 580

            #620
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas qjet
            persse, kui hea on öösel üleval olla ja päeval magada. öö kuidagi mõnus rahulik.
            Nõustun täielikult, viimased 1,5 aastat juba päevase magamisega.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #621
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Kus Tartus odav diagnostika on?

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #622
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Lugesin 2p2 CotW, mis räägib HUDist ja no wtf kui palju state mõni mees võib kasutada. Üks read on parem kui tuhat stati.
                http://forumserver.twoplustwo.com/78...-stats-699669/
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #623
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  krt sain parkimistrahvi 480 ja kirjas oli, et parkimisaeg pole üheselt mõistetav. WTF?

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #624
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Kuidas olympicus tavaliselt on teisipäeviti turniiril, kohad täituvad ennem algust või annab veel mingi kuni tund aega varem regada ?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #625
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas teerajaja
                      Kuidas olympicus tavaliselt on teisipäeviti turniiril, kohad täituvad ennem algust või annab veel mingi kuni tund aega varem regada ?
                      1h enne saad vast ikka regada.
                      aga teisip. on tavaliselt 50 kohta täis (st. et waiting listist saab ka sisse 3-4 nägu ikka).
                      ma soovitaks alati, kui on plaan mängida turniiri(ükskõik, mis päeval), pilet varem ära osta, sest:
                      *siis ei jää mängimata, kui juhtud 10-15 min hiljaks jääma ja enam regada ei peaks saama
                      *mida varem ja rohkem on inimesi netis nimekirjas üleval, seda suurem on osalejate arv turniiril. paljud vaatavad netist, et "täna on vähe mängijaid, ei viici minna" või "krt, juba 32/50 reganut, peaks ka ruttu pileti ära ostma/laskma osta". mida rohkem mängijaid, seda huvitavam mängida ja suurem prizepool. kus on, tuleb juurde.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #626
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas antnx
                        krt sain parkimistrahvi 480 ja kirjas oli, et parkimisaeg pole üheselt mõistetav. WTF?
                        http://www.postimees.ee/?id=219837

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #627
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Kaua PS Live turniir tavaliselt kestab?

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #628
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas ranka
                            Kaua PS Live turniir tavaliselt kestab?
                            on lõppenud kl 3.00 ja ka 5.00, seega koos pausidega 8-10h

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #629
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas Dogers
                              Kus Tartus odav diagnostika on?
                              mõttetu on diagnossi viia, vii mõne kohaliku seppa juurde kes on 300 astat autosi teinud ja teeb sulle väga odavalt selle ära ilma masinateta.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #630
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]


                                see oli ka päris huvitav dok film
                                vana hitman siis mafiale kuangi olnud

                                Comment

                                Working...