Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
oleks aeg imo teisi skinne panan, see ei tohiks ju nii mahukas olal, ma ei saa aru mis seal v2ga valida on. paned 10 enam v2hem silmaga vaadatavat yles ja inimesed valivad ise
oleks aeg imo teisi skinne panan, see ei tohiks ju nii mahukas olal, ma ei saa aru mis seal v2ga valida on. paned 10 enam v2hem silmaga vaadatavat yles ja inimesed valivad ise

Comment