Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Sõber võitis kunagi 48 purki energijajooki ja me jõime terve öö viinakokse, hommikul olid mul paar tundi hingamisraskused. Aga ilmselt ma ei talu kofeiini, sest 400ml keskmise kangusega kohvist on mul mitu korda sama asi olnud - hingamisraskused, külm higi, kätevärin ja ärevushood. Enam ma kohvi ei tarbi ja süda on mul kontrollitud (korras).
Minule isiklikult mõjub energiajoogist kõvasti paremini yerba mate tee, mille kõrvalmõjud (kui üldse) on kõvasti leebemad. Eesti teepoodides on see mate natukene jama imo, netist saab õiget kraami (legaalne obv).
Sõber võitis kunagi 48 purki energijajooki ja me jõime terve öö viinakokse, hommikul olid mul paar tundi hingamisraskused. Aga ilmselt ma ei talu kofeiini, sest 400ml keskmise kangusega kohvist on mul mitu korda sama asi olnud - hingamisraskused, külm higi, kätevärin ja ärevushood. Enam ma kohvi ei tarbi ja süda on mul kontrollitud (korras).
Minule isiklikult mõjub energiajoogist kõvasti paremini yerba mate tee, mille kõrvalmõjud (kui üldse) on kõvasti leebemad. Eesti teepoodides on see mate natukene jama imo, netist saab õiget kraami (legaalne obv).
Comment