Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Algselt postitas Rage
mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Algselt postitas Rage
mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Algselt postitas Codecci
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Algselt postitas Codecci
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.
wow, aga kui teaksid, kas siis mängiksid kogemuse pärast NL100ndet temaga(nö odavalt) ?
Comment