Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Everyone is being extremely lucky against him.
K2 hand oli ofc sick ja ta on ainus sellest seltskonnast kes seal bustoks ei lähe (ehk siis ka inimene kes selles situatsioonis long run kõige vähem võidab eheh)
Algselt postitas mkva
Vaata postitust
K2 hand oli ofc sick ja ta on ainus sellest seltskonnast kes seal bustoks ei lähe (ehk siis ka inimene kes selles situatsioonis long run kõige vähem võidab eheh)
Comment